Zespół Bayera

i

Autor: screen/Instagram @bayeramusic Lider zespołu Bayera już w najbliższą niedzielę będzie gościem Pawła Doncbacha w VOX FM.

Bayera w VOX FM! Nowy numer zespołu, plany na wakacje i wiele innych tematów w programie "Jest Weekend"

2022-05-27 13:12

Ich najnowszy numer "Cześć, goodbye" wciąż trzyma mocne miejsce w Best Liście radia VOX FM, a teledysk zbliża się do dwóch milionów wyświetleń. Zespół Bayera nie zwalnia i szykuje kolejne nowości. Wystąpią też na jednym z Najlepszych Koncertów Świata. Ale wcześniej, bo już w najbliższą niedzielę porozmawiają z Pawłem Doncbachem w programie "Jest weekend"

Bayera już blisko 10 lat na scenie!

"Ta szalona dziewczyna", "Popłyniemy" oraz najnowszy "Cześć, goodbye" to tylko niektóre z kawałków zespołu Bayera, które nuci cała Polska! Słuchacze VOX FM znają je doskonale, bo każdy z nich gościł wielokrotnie w Best Liście, czyli naszym cotygodniowym notowaniu. Zespół wystąpi również podczas najbliższego Najlepszego Koncertu Świata w Radomiu.

Paweł Doncbach, prowadzący niedzielne pasmo "Jest Weekend" zaprosił do siebie wokalistę i lidera zespołu. Radek Kudelski wpadnie do studia by porozmawiać o najnowszym singlu "Cześć Goodbye" - dowiecie się między innymi jak powstał, o czym opowiada i jakie są reakcje fanów na ten numer.

CZYTAJ TAKŻE: Prezenterzy VOX FM szukają prezentu dla lidera zespołu Boys

Bayera zaprasza na "Jest weekend". Zespół będzie gościć u Pawła Doncbacha

Nie zabraknie również wspomnień, bo niebawem zespołowi stuknie 10 lat na scenie. Radek powie Wam jak był to dla niego czas i który moment okazał się przełomowy. Będą szybkie pytania i szybkie odpowiedzi. Podpytamy naszego gościa między innymi o to, jaka jest jego super moc, który film obejrzał milion razy, która piosenka jest dla niego najważniejsza czy gdzie lubi wypoczywać.

Będzie też coś dla ciekawych planów koncertowych i muzycznych. I tu możemy Wam zdradzić, że niebawem pojawi się gorąca nowość od zespołu Bayera - przygotowana na nadchodzące wakacje.

Kiedy słuchać? Radek Kudelski z zespołu Bayera gościem programu Jest Weekend w niedzielę (29 maja) po 16.00. Słuchajcie na antenie lub online na www.voxfm.pl.

CZYTAJ TAKŻE: Najlepszy Koncert Świata 2022 - transmisja na żywo z imprezy VOX FM! Jak, gdzie i o której oglądać?

Zenek Martyniuk, Marcin Miller czy Karol Zawrotniak. Którą gwiazdą disco polo jesteś? [QUIZ]

Pytanie 1 z 8
Jeśli obiad to: