Pierwsza Zmiana w Rzeszowie

i

Autor: VOX FM/Canva Zobacz jak prezenterzy VOX FM szukają prezentu dla gwiazdy disco polo - Marcina Millera.

Prezenterzy VOX FM szukają prezentu dla lidera zespołu Boys! Najlepszy Koncert Świata już dziś w Rzeszowie

2022-05-27 12:08

Choć muzyczne emocje dopiero wieczorem, to już od rana ekipę radia VOX FM spotkać możecie na ulicach Rzeszowa. Zespół Boys będzie dziś gwiazdą Najlepszego Koncertu Świata, a Marcin Miller obchodzi swoje urodziny. Posłuchajcie jak Pierwsza Zmiana szukała dla niego prezentu!

Marcin Miller - urodziny na imprezie VOX FM

Tak wyjątkowe wydarzenia potrzebują wyjątkowej oprawy! Marcin Miller, wokalista zespołu Boys obchodzi dziś (27 maja) swoje 52. urodziny. To wspaniała okazja do świętowania i my jako radio VOX FM mamy zamiar ją wykorzystać! Właśnie dziś zespół Boys wystąpi na Najlepszym Koncercie Świata w Rzeszowie. Liczymy, że z pomocą najfajniejszej publiczności w Polsce uda nam się zorganizować największy chór śpiewający "Sto lat" dla gwiazdy disco polo.

Ale wiadomo, że urodziny to przede wszystkim... prezenty. I po zdobycie czegoś wyjątkowego dla Marcina Millera o poranku wyruszyła Pierwsza Zmiana. Konrad Piwowarski, Norbert Bieńkowski i Paweł Pawelec dzierżąc 8 złotych w garści poszukiwali najlepszego podarunku dla wokalisty zespołu Boys. Czy i co udało im się kupić? Posłuchajcie sami!

CZYTAJ TAKŻE: Najlepszy Koncert Świata 2022 - Rzeszów: kto gra? Gdzie i o której start?

Pierwsza Zmiana VOX FM szuka prezentu dla Marcina Millera w Rzeszowie

Najlepszy Koncert Świata 2022 - jakie gwiazdy wystąpią w Rzeszowie?

Najlepszy Koncert Świata 2022 zawita do stolicy Podkarpacia już w piątek, 27 maja. Jak już wiecie, na mobilnej scenie VOX FM zagra m.in. zespół Boys z Marcinem Millerem na czele. Nie zabraknie także Porannych Wyjców, którzy jak zwykle nie zrobią nic dobrego dla muzyki i zaśpiewają, dbając przy okazji o dobry nastrój publiczności. Kto jeszcze wystąpi na Najlepszym Koncercie Świata w Rzeszowie?

Po godzinie 20:00 na scenie pojawią się największe gwiazdy disco polo:

  • Boys
  • Luka Rosi
  • Lili
  • Iness
  • Top Girls
  • Milano
  • News
  • Bajorek
  • Enjoy
  • Weź Nie Pytaj

A dla tych, którzy nie mogą być z nami pod sceną przygotowaliśmy transmisję na żywo. Jak znaleźć się pod naszą wirtualną sceną dowiecie się tutaj [KLIK]

Marcin Miller i Boys. Quiz z piosenek oraz historii zespołu. Tylko dla prawdziwych znawców

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. „Jesteś szalona” to jednen z największych hitów zespołu Boys. Kto jest jego autorem?
Sonda
Najlepszy Koncert Świata - w którym mieście widzimy się pod sceną?