disco polo

Bayera zaskoczył swoich fanów. To wideo nie pozostawia złudzeń

2023-09-21 15:14

Bayera od lat porusza nas swoimi numerami disco polo, z których wiele stało się wielkimi hitami. Niektórzy zachwycają się nie tylko jego muzyką, ale i wyglądem i twierdzą, że to najprzystojniejszy piosenkarz disco polo. Ostatnio gwiazdor wrzucił do sieci nagranie, które zaskoczyło internautów. O co chodzi?

To wideo Bayery zachwyciło internautów

Bayera to bez wątpienia jeden z najbardziej rozpoznawalnych muzyków disco polo w Polsce. To on stworzył słynne "Obrączki szczerozłote" i "Do samego rana", które królują na weselach, a także na koncertach tego piosenkarza. Na występach Radka zawsze panuje zresztą prawdziwy szał. Fanki kochają go bowiem nie tylko za głos i numery, które stworzył, ale także za wygląd. Niektórzy uważają nawet, że to najbardziej hot piosenkarz disco polo w naszym kraju. Nie bez powodu znalazł się zresztą w naszym rankingu najlepszych klat polskiej muzyki tanecznej. Ostatnio Radek Kudelski wrzucił do sieci nowe nagranie, które rozpaliło internautów. I nie chodzi bynajmniej o to, że pokazał na nim swoje ciało. Chodzi o coś zdecydowanie lepszego. Muzyk szykuje bowiem niespodziankę.

Radek Liszewski & Kamil Kossakowski - Za Tobą pójdę jak na bal| Duety Jakich Świat Nie Słyszał VOXFM

Bayera - Ze mną tańcz

Bayera na swoim profilu na Instagramie poinformował fanów o swojej nowej piosence. Jej tytuł to "Ze mną tańcz". Na zamieszczonym wideo możemy usłyszeć fragment numeru i najprawdopodobniej kadry z nagrywania teledysku. Radek Kudelski ma na sobie czarną koszulę, która jeśli chodzi o klipy tego muzyka, jest już chyba jednym z jego znaków rozpoznawczych. W podobnym otuficie wystąpił bowiem w numerze "Do samego rana". W nowej piosence Bayery nie zabraknie - jak to ma też w zwyczaju - wątku miłosnego. Możemy usłyszeć "Ze mną tańcz, ze mną skacz, nie będziemy dziś spać. Nim zatrzyma się czas, miłość dopadnie nas". Czy nowy numer piosenkarza powtórzy sukces jego poprzednich hitów? O tym będziemy mogli przekonać się 28 września o 17:00, bo właśnie wtedy ma odbyć się premiera kawałka. Jego fragment znajdziecie poniżej.

QUIZ dla największych fanów disco polo

Pytanie 1 z 8
Z której piosenki Pięknych i Młodych jest ten tekst? "Dzień zaczynasz prostym słowem kocham Cię"