Beata Kozidrak pod ostrzałem krytyki. Irena Kamińska-Radomska komentuje

i

Autor: AKPA; Screenshot Instagram/ beatakozidrak Beata Kozidrak pod ostrzałem krytyki. Irena Kamińska-Radomska komentuje

Celebryci

Beata Kozidrak pod ostrzałem krytyki: “totalne bezguście”. Mentorka z Projektu Lady komentuje

2023-08-06 23:58

Beata Kozidrak od lat słynie z wyrazistych, czasem wręcz prowokacyjnych stylizacji. Słynna wokalistka nie boi się eksperymentów i łamania rozmaitych tabu, ale ostatnio przeszła chyba samą siebie. A przynajmniej na to wskazują pełne krytyki komentarze internautów i głos Ireny Kamińskiej-Radomskiej, czyli popularnej mentorki z programu “Projekt Lady”.

Beata Kozidrak, jak na wielką gwiazdę przystało, może pochwalić się rozległymi kontaktami, wykraczającymi nawet poza świat muzyki. Piosenkarka wrzuciła ostatnio na Instagram zdjęcie w towarzystwie polityka, a konkretnie ambasadora Panamy. Tym, co zwróciło szczególną uwagę internautów, był jednak strój wokalistki Bajmu, który uznany został za niewłaściwy, a nawet skandaliczny.

CZYTAJ TAKŻE: Gosia Andrzejewicz po 10 latach wraca na telewizyjną scenę! "Obudził się we mnie lęk i strach"

Beata Kozidrak pod ostrzałem krytyki. Irena Kamińska-Radomska komentuje

Beata Kozidrak na spotkanie z politykiem wdziała czarną sukienkę (body?) mini, klapki na obcasie oraz płaszcz w intensywnym żółtym kolorze. Pod postem pojawiła się lawina komentarzy, w których internauci wskazują na nietakt wokalistki.

- Totalne bezguście i brak szacunku dla osoby o statusie Ambasadora

- Kobieto zanim wyszłaś na to spotkanie, to było najpierw, z lusterka skorzystać. Jesteś już w podeszłym wieku osobą publiczną i są jakieś granice w ubiorze. Na zdjęciu widać nawet ten Pan poczuł się nie smacznie (…)

- Totalne bezguście. Nie wypadało ubrać się tak dwudziestolatce, a co dopiero kobiecie w tym wieku

- (…) ubiór nie do ambasady, taki przaśny i mało elegancki

… czytamy w komentarzach.

Głos w sprawie zabrała ekspertka od etykiety i mentorka z “Projektu Lady”, Irena Kamińska-Radomska. W rozmowie z Plejadą niejako potwierdziła słuszność przytoczonych powyżej komentarzy – ze wskazanych przez nią wytycznych wynika, że strój Beaty Kozidrak rzeczywiście narusza zasady i nie jest czymś, co należałoby wdziać na tego typu spotkanie.

Jeżeli gospodarz, w tym przypadku ambasador, nie zaznaczył, jaki strój będzie przyjęty na tym spotkaniu, to należy zastosować się do niepisanej zasady obowiązującej gościa, czyli w tym wypadku dla Beaty Kozidrak, że strój powinien mieć charakter wizytowy — w porze lunchu oczywiście dzienny. (…) Jeżeli chodzi o strój wizytowy dla kobiety, to jest to sukienka, garsonka, spodnium, właśnie o charakterze wizytowym. Wizytowa spódnica czy sukienka powinna być do kolan z odchyleniami do sześciu centymetrów od środka kolana — powyżej lub poniżej, dodatki do tego stroju to rajstopy i pełne buty – wyjaśniła w wywiadzie

Jak dobrze znasz polskie przeboje lat 90.? Quiz z legendarnych hitów

Pytanie 1 z 9
Z którego albumu Ich Troje pochodzi utwór Ci Wielcy?
Ich Troje - Ci wielcy
VOX: torebkowe skarby