Gosia Andrzejewicz po 10 latach wraca na telewizyjną scenę! Obudził się we mnie lęk i strach

i

Autor: Archiwum prywatne Gosi Andrzejewicz

EXCLUSIVE VOX FM

Gosia Andrzejewicz po 10 latach wraca na telewizyjną scenę! "Obudził się we mnie lęk i strach"

2023-08-05 17:30

Gosia Andrzejewicz przez blisko 10 lat nie występowała na telewizyjnych koncertach. Teraz powraca w wielkim stylu. Gwiazda wystąpi już w najbliższą niedzielę podczas wydarzenia Roztańczona Polska w Zamościu. Artystka zdradziła voxfm.pl, czego mogą spodziewać się jej fani i jakie uczucia towarzyszą jej przed występem.

Wielki powrót Gosi Andrzejewicz do telewizji

Gosia Andrzejewicz ma w ostatnich miesiącach bardzo dobrą passę. Jakiś czas temu artystka wydała numer "Nie mów mi" razem z Bajorsonem i Robertem Wiewiórą, który fani bardzo dobrze przyjęli. Piosenka szybko powędrowała też na kartę "na czasie" na polskim You Tube, a ostatnio przekroczyła milion wyświetleń. Teraz Gosię Andrzejewicz czekała kolejna miła wiadomość. Gwiazda w niedzielę, 6 sierpnia wystąpi na telewizyjnym koncercie Roztańczona Polska w Zamościu, który będzie można oglądać na antenie TVP3. I choć kilka lat temu autorka numeru "Pozwól żyć" pojawiła się w telewizji m.in. za sprawą programu "Twoja twarz brzmi znajomo", to będzie to jej pierwszy plenerowy koncert transmitowany na żywo od 10 lat! Gosia Andrzejewicz w rozmowie z voxfm.pl przyznaje, że choć dziś nie może się doczekać występu, to pierwsze chwile nie były łatwe.

W momencie, gdy poznałam datę koncertu i rozpoczęły się przygotowania do show obudził się we mnie lęk i strach. Przypomniały mi się wszystkie okropne i krzywdzące nagłówki z początków mojej kariery. Teraz już wiem, że na nie nie zasłużyłam. Wracam silna i zmobilizowania do działania. Mam mocne wsparcie moich fanów, managementu i produkcji TVP, daje mi to niebywały komfort pracy. Teraz jestem już spokojna, nie mogę doczekać się niedzieli. Czuję, że jest to mój czas, czekałam na to ponad 10 lat - zrobię wszystko co w mojej mocy, aby zachwycić moich fanów!

- mówi nam Gosia Andrzejewicz.

Piosenkarka zdradziła również redakcji voxfm.pl, jak wyglądały przygotowania do tego występu.

Marcin Miller w Pierwsza Zmiana Show

Roztańczona Polska w Zamościu - Gosia Andrzejewicz

Pierwsze szlify do niedzielnego koncertu zaczęły się już kilka tygodni temu. Na ten występ powstała specjalna choreografia i stylizacja!

Przygotowania do mojego show trwają już od czerwca. O choreografię zadbała grupa VOLT Agustina Egurroli. W minioną środę mieliśmy próbę generalną, nic nie zdradzę, ale mogę zapewnić - będzie się działo! Specjalnie na tę okazję projektant Kamil Moszczyński szyje dla mnie kreacje, jak sam zapowiada "będą spektakularne".

- przyznaje Gosia Andrzejewicz.

Piosenkarkę zapytaliśmy też o to, czy dla swoich fanów szykuje jakieś niespodzianki.

Czym byłby wielki powrót do TV po 10 latach bez niespodzianek? (śmiech). Wraz z reżyserem - Mikołajem Dobrowolskim - przygotowaliśmy fantastyczne show. Wybór piosenek jest nieoczywisty, ale tytuły pozostają póki co moją słodką tajemnicą.

Czy usłyszymy słynne "Pozwól żyć", "Słowa" i "Otwórz oczy"? O tym przekonamy się w niedzielę o 20:00 na antenie TVP3. Mamy nadzieję, że publiczność w Zamościu i przed telewizorami da Gosi "Trochę ciepła"!

QUIZ. Polskie piosenki o miłości! Potrafisz dokończyć każdy tekst?

Pytanie 1 z 10
Dokończ tekst piosenki. "Byłaś serca biciem / Wiosną, zimą, życiem / Marzeń moich echem..."