Gosia Andrzejewicz powraca! Odezwali się znajomi, którzy zapomnieli o moim istnieniu

i

Autor: REC PRO

TYLKO U NAS

Gosia Andrzejewicz powraca! "Odezwali się znajomi, którzy zapomnieli o moim istnieniu"

2023-07-21 16:01

Gosia Andrzejewicz wydała ostatnio nowy numer wraz z Bajorsonem i Robertem Wiewiórą. Autorka hitów "Pozwól żyć" i "Słowa" ma powody do radości. Piosenka "Nie mów mi" w kilka godzin znalazła się w na karcie "na czasie" na polskim You Tube. Tylko voxfm.pl artystka zdradziła, jak wyglądała współpraca i jaki był odbiór jej fanów.

Bajorson, Gosia Andrzejewicz, Robert Wiewióra - Nie mów mi

Gosia Andrzejewicz to piosenkarka, którą doskonale znają wszyscy, którzy interesowali się polską muzyką w latach 2000. Artystka wykreowała takie hity jak "Pozwól żyć" i "Słowa". Te piosenki do dziś są śpiewane przez wielu na imprezach, a w sieci mają po kilka milionów wyświetleń. Od tamtej pory Gosia Andrzejewicz wystąpiła też w licznych programach telewizyjnych. Była jedną z uczestniczek show "Gwiazdy tańczą na lodzie", a także audycji "Twoja twarz brzmi znajomo". Ostatnio znów zrobiło się o niej głośno za sprawą Tik Toka, gdzie artystka zaczęła prowadzić swoje live'y, które cieszą się dużą popularnością. I to właśnie Tik Tok był impulsem do wzięcia udziału w nowym projekcie.

Pierwsza Zmiana Show Radek Liszewski

Rozpoczynając moją przygodę z Tik Tokiem nie spodziewałam się, że poznam tam tylu fajnych ludzi. Jedną z takich osób był właśnie Bajorson. Rozmawiając z nim na live doszliśmy do wniosku, że wspólny projekt to może być całkiem dobry pomysł.

- zdradza specjalnie dla voxfm.pl Gosia Andrzejewicz.

Po tej rozmowie artystka przystąpiła do pracy.

Nowa piosenka Gosi Andrzejewicz

Prace nad utworem "Nie mów mi" (w którym oprócz Gosi Andrzejewicz możemy usłyszeć Bajorsona i Roberta Wiewiórę, który jakiś czas temu wydał z Tribbsem nową wersję "Krakowskiego Spleenu") odbywały się głównie zdalnie.

Razem ze St0ne’m nagrałam w studio moją partię wokalną i wysłałam ją Bajorsonowi, który był zachwycony efektem finalnym. Teledysk kręciliśmy w MDKu w Zgorzelcu. W moim odczuciu była to bardzo ciekawa pod kątem architektonicznym lokacja.

- mówi nam Gosia Andrzejewicz.

A połączenie ze sobą - jak mogłoby się wydawać - trzech różnych osobowości dało ciekawy, finalny efekt. Nowy utwór "Nie mów mi" to emocjonalna podróż pełna napięcia i złożonych relacji między kobietą, a mężczyzną. Fani mocno się w nią wciągnęli, bo utwór w zaledwie dwa dni wygenerował blisko 200 tys. odsłon i trafił na kartę "na czasie" polskiego You Tube'a.

Od moich fanów i znajomych otrzymałam masę pozytywnych komentarzy i dobrych opinii odnośnie tego projektu. Również odezwali się do mnie z gratulacjami tacy znajomi, którzy przez ostanie lata zapomnieli o moim istnieniu.

- zdradza voxfm.pl Gosia Andrzejewicz.

Czy "Nie mów mi" będzie podobnym sukcesem, jak "Pozwól żyć"? O tym przekonamy się w najbliższych tygodniach. A nową piosenkę znajdziecie poniżej.

QUIZ. Polskie piosenki o miłości! Potrafisz dokończyć każdy tekst?

Pytanie 1 z 10
Dokończ tekst piosenki. "Byłaś serca biciem / Wiosną, zimą, życiem / Marzeń moich echem..."