Roztańczona Polska 2023 w Zamościu już w niedzielę. Kto wystąpi i gdzie oglądać koncert?

i

Autor: AKPA

roztańczona polska

Roztańczona Polska 2023 w Zamościu już w niedzielę. Kto wystąpi i gdzie oglądać koncert?

2023-08-04 19:19

Trasa Roztańczona Polska 2023 nie zwalnia tempa i w pierwszym tygodniu sierpnia, w niedzielę, 6 sierpnia odwiedzi kolejne miasto! Tym razem koncert TVP zawita do Zamościa. Na scenie znów pojawi się plejada polskich gwiazd. Kto wystąpi w Zamościu? Gdzie oglądać koncert Roztańczona Polska? Gdzie będzie transmisja? Szczegóły sprawdzicie poniżej.

Roztańczona Polska w Zamościu

Wakacyjna trasa Roztańczona Polska 2023 nie zwalnia tempa, ani na chwilę! W niedzielę, 6 sierpnia widzowie będą mogli obejrzeć transmisję koncertu TVP z Zamościa, czyli miasta słynącego m.in. z pięknego rynku. Podobnie, jak było do tej pory na scenie nie zabranie najbardziej znanych polskich gwiazd. Lista koncertów trasy Roztańczona Polska jest długa, a do tego do tej pory odbyły się one już w Bogatyni, Gorzowie Wielkopolskim, Stalowej Woli, Łomży, Gryfinie, Łowiczu, Ostrowie Wielkopolskim, Jaworznie, Władysławowie, Chełmnie i Sochaczewie. Za każdym razem widzowie nie narzekali na show, które zaprezentowały gwiazdy, a wrażenie robiła też fenomenalna oprawa. Często po każdym takim występie nie brakuje komentarzy widzów, którzy zachwycają się wokalistami lub ich stylizacjami. Dlatego wiele osób zastanawia się teraz - jaka jest lista artystów koncertu Roztańczona Polska w Zamościu i gdzie go oglądać? Wiemy już, kto wystąpi - ta lista wykonawców robi wrażenie! Szczegóły znajdziecie poniżej.

Pierwsza Zmiana Show Radek Liszewski

Roztańczona Polska Zamość - kto wystąpi? 

W czasie koncertu Roztańczona Polska w Zamościu będzie można zobaczyć i usłyszeć prawdziwą plejadę polskich gwiazd. Na scenie wystąpią:

  • Gosia Andrzejewicz
  • Aleksandra Szwed
  • Stachursky
  • zespół Weekend
  • Andrzej Rybiński

Taki skład artystów gwarantuje, że nie będziecie długo musieli zastanawiać się nad tym, co oglądać w niedzielę i co robić w weekend 6 sierpnia w Zamościu!

Roztańczona Polska Zamość - kiedy i gdzie oglądać?

Zastanawiacie się gdzie i jak oglądać koncert Roztańczona Polska w Zamościu? Spieszymy z odpowiedzią. Wydarzenie będzie można oglądać na żywo w Zamościu na Rynku Wielkim lub na antenie TVP3. Transmisja koncertu Roztańczona Polska w Zamościu rozpocznie się o 20:00. Jeśli chcecie obejrzeć to show na żywo, nie musicie martwić się o bilety. Koncerty Roztańczona Polska nie są biletowane.

Czy rozpoznasz wszystkie gwiazdy disco polo po zdjęciu? [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Kim jest ten gwiazdor?
Zenek Martyniuk