Krzysztof Rutkowski

i

Autor: screen z Instagram/@tanieczgwiazdami Krzysztof Rutkowski odpada z Tańca z gwiazdami.

"Będę tańczył dalej!" Krzysztof Rutkowski żegna się z programem "Taniec z Gwiazdami" po 2. odcinku

2022-09-06 13:13

Trwa 13. edycja programu "Taniec z gwiazdami. Dancing with the stars." Za nami 2. odcinek programu, który opuściła kolejna para. Tym razem na końcu tabeli z najmniejszą ilością punktów znaleźli się Karolina Pisarek oraz Krzysztof Rutkowski. I to właśnie ten drugi pożegnał się z programem.

Krzysztof Rutkowski nie zachwycił jury

Najbardziej znany detektyw w kraju w "Tańcu z gwiazdami" był krótko, ale intensywnie. Podczas tych dwóch odcinków nie brakowało emocji, niestety głównie negatywnych. Po pierwszym wyjściu na parkiet Rutkowski otrzymał od Iwony Pavlović najniższą możliwą ocenę czyli 1 punkt. Uczestnik zaczął straszyć jurorkę tanzańskim Interpolem. Nie wiadomo czy groźby były skuteczne, bo w drugim odcinku Czarna Mamba podniosła nieco punktację detektywa, przyznając mu 2 punkty za taniec z Sylwią Madeńską. Niestety, wliczając oceny jury i głosy publiczności Rutkowski nie przeszedł do kolejnego odcinka, nie zobaczymy więc jak ten konflikt potoczyłby się dalej.

CZYTAJ TAKŻE: Taniec z Gwiazdami 2022 - PARY i UCZESTNICY. Kto z kim tańczy? [GWIAZDY]

Słuchaczka VOX FM narysowała Pierwsza Zmianę! Pokaż na co Cię stać

"Ja będę tańczył dalej i na pewno nauczyłem się inaczej gospodarować i dysponować czasem dla samego siebie" powiedział podczas wywiadu po zakończeniu odcinka, który obejrzeć można na oficjalnym koncie programu na Instagramie.

CZYTAJ TAKŻE: Krzysztof Rutkowski: TAK WYGLĄDAŁ 21 lat temu! Niewiarygodne, jak się zmienił! [ZDJĘCIA]

Nowości disco polo lato 2022! Najgorętsze premiery tegorocznych wakacji