Taniec z Gwiazdami PARY 2022 - kto z kim tańczy i jakie numery SMS? [GWIAZDY]

i

Autor: Polsat Taniec z Gwiazdami PARY 2022 - kto z kim tańczy i jakie numery SMS? [GWIAZDY]

Taniec z Gwiazdami 2022 - PARY i UCZESTNICY. Kto z kim tańczy? [GWIAZDY]

2022-09-05 15:18

Pary Tańca z Gwiazdami 2022 zrobią wszystko, by dostarczyć widzom ogromnych emocji. W trzynastej odsłonie tanecznego show bierze udział 11 par, które w każdym tygodniu będą przekraczać granice swoich umiejętności na parkiecie. Będziecie świadkami codziennych trudów, wielogodzinnych treningów, a także niespodziewanych kontuzji i urazów. Kto, z kim tańczy w Tańcu z Gwiazdami? Poznajcie wszystkich uczestników i ich numery już teraz.

Spis treści

 1. Taniec z Gwiazdami PARY 2022 - kto z kim tańczy?
 2. Taniec z Gwiazdami PARY 2022 - jakie numery SMS?

Taniec z Gwiazdami PARY 2022 - kto z kim tańczy? Zastanawiacie się, jakie numery mają pary? Szczególnie ta druga kwestia wzbudza ciekawość ze względu na chęć głosowania i wspierania swoich faworytów. Na koniec lata 2022 emocje związane z tańcem popularnych gwiazd powróciły. W gronie uczestników pojawiła się Karolina Pisarek, która do tej pory nie prezentowała publicznie tanecznych umiejętności. Przed rozpoczęciem trzynastej odsłony Tańca z Gwiazdami oczy zwrócone były też na Maję Włoszczowską. Pojawiały się pytania, czy super kondycja i duch walki doprowadzi ją do samego finału. Emocje wywołuje też udział Jamali, czyli zwyciężczyni 61. Konkursu Piosenki Eurowizji. Podczas swojego udziału w programie Jamala wraz z Fundacją Polsat będzie prowadzić zbiórkę na rzecz pomocy Ukrainie.

Defis koncerty 2022 - kiedy i gdzie wystąpi? Trasa koncertowa [DATY, MIASTA, BILETY]

Taniec z Gwiazdami PARY 2022 - kto z kim tańczy?

Pary Tańca z Gwiazdami 2022 poznaliśmy na początku sierpnia 2022. Dla widzów i samych uczestników ujawnienie duetów to zawsze ekscytujący moment i wielka niespodzianka. Który z tancerzy poprowadzi gwiazdę na sam szczyt po Kryształową Kulę? Być może Robert Rowiński, który jest w parze z Iloną Krawczyńską, prowadzącą program Farma. O zwycięstwo powalczy Jacek Jeschke, w duecie z Jamalą. Roman Osadchiy, tancerz ukraińskiego pochodzenia, zatańczy z Mają Włoszczowską, a Rafał Maserak będzie wywijać na parkiecie z Natalią Janoszek. Emocji dostarczy taniec Dominika Rudinckiego-Sipajło z Agnieszką Litwin. Oczy zwrócone będą na Karolinę Pisarek, której tancerzem jest Michał Bartkiewicz. Wiele osób kibicuje parze Michał Mikołajczyk i Julia Suryś. Nowa tancerka poprowadzi aktora do wygranej? A może lubiana Wiktoria Omyła sprawi, że Łukasz Płoszajski wygra program. 

Wiesław Nowobilski, uwielbiana gwiazda programu Nasz nowy dom, tym razem spróbuje swoich sił na parkiecie Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami! Jego nauczycielką została Janja Lesar. Jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci polskiego show-biznesu, najpopularniejszy detektyw w kraju Krzysztof Rutkowski, swoje taneczne szlify będzie zdobywał pod czujnym okiem tancerki Sylwii Madejskiej! Pierwszy polski Prince Charming, model, który ma na swoim koncie udział w wielu pokazach i sesjach zdjęciowych dla prestiżowych marek i czasopism z całego świata Jacek Jelonek tym razem sprawdzi swoje umiejętności na naszym parkiecie! Jego partnerem został Michał Danilczuk.

Taniec z Gwiazdami PARY 2022 - jakie numery SMS?

 • Para nr 1, Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński
 • Para nr 2, Łukasz Płoszajski i Wiktoria Omyła
 • Para nr 3, Karolina Pisarek i Michał Bartkiewicz
 • Para nr 4, Krzysztof Rutkowski i Sylwia Madeńska
 • Para nr 5, Agnieszka Litwin i Dominik Rudnicki- Sipajło
 • Para nr 6, Michał Mikołajczak i Julia Suryś
 • Para nr 7, Maja Włoszczowska i Roman Osadichiy
 • Para nr 8, Jamala i Jacek Jeschke
 • Para nr 9, Wiesław Nowobilski i Janja Lesar
 • Para nr 10, Jacek Jelonek i Michał Danilczuk
 • Para nr 11, Natalia Janoszek i Rafał Maserak

Hotel Paradise 6 - kiedy i gdzie oglądać? Kim są uczestnicy? Data pierwszego odcinka

W 13. edycji zobaczymy jedyny i niepowtarzalny duet Pauliny Sykut-Jeżyny oraz Krzysztofa Ibisza! A towarzyszyć im będzie specjalistka od tańców latynoamerykańskich, wedding plannerka, prowadząca program Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej – Izabela Janachowska.

Sonda
Taniec z Gwiazdami 2022. Której parze kibicujesz?