Hotel Paradise 6

i

Autor: screen/Instagram @hotelparadise.tvn7 Hotel Paradise wraca na antenę TVN 7 już od poniedziałku 29 sierpnia

Hotel Paradise 6 - kiedy i gdzie oglądać? Kim są uczestnicy? Data pierwszego odcinka

2022-08-26 12:55

Wielkimi krokami zbliża się kolejny sezon Hotelu Paradise. Emitowane przez TVN 7 randkowe show doczekało się już 6. odsłony. Wierni fani mogą być zaskoczeni, bo szykują się zmiany w nadawaniu. Kiedy oglądać pierwszy odcinek Hotel Paradise 6?

Hotel Paradise 6 - zmiany w emisji

Jeszcze w te wakacje Hotel Paradise zagości w naszych domach. Szósty sezon jest już nakręcony i czeka na emisję. Stacja TVN 7 odsłania powoli karty, publikując na oficjalnym koncie instagramowym programu wizerunki uczestników. Ten sezon, podobnie jak Hotel Paradise 5. zabiera uczestników do egzotycznej Panamy. W luksusowej willi tuz nad brzegiem Oceanu Spokojnego spędzą oni kilka tygodni, podczas których obowiązuje podstawowa zasada - w hotelu pozostają uczestnicy, którzy mają parę. Już niedługo przekonamy się komu uda się przetrwać cotygodniowe „Rajskie rozdania”. Po drodze podejmować będą różne decyzje, tworzyć strategie, relacje, w tym również sojusze.

Dla fanów Hotelu Paradise stacja TVN 7 ma doskonałe wiadomości. W odróżnieniu od poprzednich edycji, szósty sezon emitowany będzie nie cztery, a aż pięć razy w tygodniu. Nowe odcinki będzie można oglądać zatem od poniedziałku do piątku o godz. 20:30. Emisja pierwszego planowana jest na poniedziałek 29 sierpnia.

CZYTAJ TAKŻE: Hotel Paradise 5: które pary przetrwały? Kto jest z kim po programie?

Najlepszy Koncert Świata 2022 VOX FM: Jorrgus - Będziesz Moja

Hotel Paradise 6 - uczestnicy

Jako pierwszą uczestniczkę Hotelu Paradise 6. poznaliśmy Monikę Schmidt. Dziewczyna ma 28 lat i pochodzi z Wrocławia i z wykształcenia jest absolwentką koreanistyki. Kolejną jest Anastazja Pasternak - Ukrainka o polskich korzeniach ma 23 lata i mieszka w Warszawie. Pracuje tu jako Social Media Manager. Pierwszym zaprezentowanym panem jest Mikołaj Grzybowski. Jest młodym przedsiębiorcą - ma 24 lata - i pochodzi z Bydgoszczy. Od niedawna prowadzi własną działalność w branży e-commerce. Grzegorz Głuszcz również ma 24 lata, mieszka w Warszawie i jest trenerem personalnym. Poza tym na swoim koncie już kilka własnych utworów hip-hopowych. Hanna Balcerzak do Hotelu przyjechała z Gorzowa Wielkopolskiego. Ma 23 lata i tam pracuje w salonie kosmetycznym i butiku. Igor Kiełbowski to kolejny uczestnik, który będzie mógł dbać o formę pozostałych. Ma 27 lat i pochodzi ze Szczecina gdzie na co dzień pracuje jako fizjoterapeuta i trener. Również ze Szczecina pochodzi Adam Podwapiński 26-latek kocha samochody i marzy by prowadzić kanał na YouTube, na którym będzie je testował. Ostatnią z zaprezentowanych do tej pory uczestniczek jest Szahira Bisiorek. Dziewczyna ma 26 lat i mieszka w Warszawie i Poznaniu, gdzie pracuje jako menadżerka marki odzieżowej, stworzonej przez jej mamę.

Kto z kim utworzy parę na początku programu? Komu uda się dotrwać do finału? Przekonamy się za kilka tygodni. Wszystkich uczestników zobaczymy na ekranach TVN 7 już w poniedziałek (29 sierpnia) o 20:30.

CZYTAJ TAKŻE: Love Island. Wyspa Miłości 2022 - kiedy start 6 sezonu? Kim są uczestniczki i uczestnicy? Produkcja szykuje niespodziankę?

Hotel Paradise 5 - kto jest z kim? Które pary przetrwały?

Sonda
Której parze "Hotel Paradise 5" kibicowałeś?