Love Island 6. start

i

Autor: Kolaż na podstawie screenów z Instagram @loveislandwyspamilosci Love Island. Wyspa Miłości 6 - kiedy emisja? Kiedy poznamy uczestników?

Love Island. Wyspa Miłości 2022 - kiedy start 6 sezonu? Kim są uczestniczki i uczestnicy? Produkcja szykuje niespodziankę?

2022-08-25 14:31

Na ten moment fani formatu czekają od zakończenia ostatniej edycji! Przed nami 6. już sezon Love Island. Wyspa Miłości. Emitowane przez Polsat randkowe show z każdą edycją zaskakuje nas pomysłami producentów na podkręcenie akcji. Co tym razem czeka uczestników i widzów przed telewizorami?

Love Island. Wyspa Miłości 6. już od poniedziałku

Pierwszy odcinek najnowszego sezonu zobaczymy jeszcze przed końcem wakacji. Co do uczestników producenci jak zwykle są bardzo tajemniczy. Na instagramowym profilu Love Island Wyspa Miłości zobaczyć możemy już sykwetki czterech dziewczyn, które zamieszkają już niedługo w luksusowej willi. Dosłownie sylwetki, ponieważ twarze uczestniczek zasłaniają kolorowe balony. Produkcja zapowiada również, że ten sezon będzie jeszcze bardziej gorący niż poprzednie. Czy produkcja szykuje niespodzianki? Tego na razie nie wiemy.

Wiadomo jednak, że jak co sezon to widzowie będą moeli wpływ na niektóre decyzje dotyczące uczestników. Wszystkie głosowania odbywają się za pomocą aplikacji, w tym finałowe, w którym wybierani są zwycięzcy programu.

6. sezon Love Island ?❤️ Wyspa Miłości rusza już w poniedziałek o 22:10 w Polsacie! Czekaliście? ? Ten sezon będzie jeszcze bardziej gorący niż poprzednie - uważnie śledźcie nasze social media i aplikację by nie przegapić okazji na namieszanie w willi, wiele będzie zależało od Was??

- czytamy na Instagramie programu.

CZYTAJ TAKŻE: Pożegnanie lata w Iłowie 2022 . Ile kosztują i gdzie kupić bilety?

Ja Wam pokażę! Garść porad jak radzić sobie z upałami od Marysi Pawłowskiej z VOX FM

Sam format pochodzi z Wielkiej Brytanii i powstał w 2005 roku. Przez kilak tygodni uczestnicy mieszkają razem w willi, w której muszą dobierać się w pary, by w programie pozostać. Cały czas pojawiają się nowi uczestnicy, którzy mieszają w dotychczasowych parach i układach. Na koniec zwycięska para staje przed wyborem miłość czy pieniądze. Dotychczas stawką było 100 000 złotych. Szósty sezon Love Island. Wyspa Miłości będzie można oglądać od poniedziałku (29 sierpnia). Odcinki emitowane będą od poniedziałku do piątku i w niedziele po godz. 22.00. Uczestników poznamy już w pierwszym odcinku, który zostanie wyemitowany o 22:10.

CZYTAJ TAKŻE: Które pary Love Island 5 przetrwały po programie? [GALERIA]

Które pary "Love Island: Wyspa Miłości 5" są razem?

Sonda
Której parze "Love Island: Wyspa miłości 5" kibicowałeś?