Które pary Love Island 5 przetrwały po programie? [GALERIA]

2022-07-21 13:41

Od zakończenia 5 sezonu telewizyjnego show "Love Island: Wyspa Miłości" minęło już trochę czasu. Niektóre relacje przetrwały mimo wielu perypetii jeszcze w trakcie trwania programu. Inne zakończyły się chwilę po opuszczeniu przez parę willi w słonecznej Hiszpanii. Dla kogo strzała amora okazała się celna? Sprawdźcie w naszej galerii!

Love Island: Wyspa Miłości - burzliwy 5 sezon

Ostatni z emitowanych sezonów programu "Love Island: Wyspa Miłości" był chyba najbardziej burzliwym w polskiej historii programu. Widzowie telewizji Polsat nie raz byli zaskakiwani przez produkcję np. nagłymi odejściami uczestników.

Wakacje po polsku – tak bawiła się ekipa VOX FM na Podlasiu

Również Casa Amor była w tym sezonie wyjątkowa. Zamiast 5 nowych uczestników do wyspiarek dołączyło pięciu znanych z poprzednich edycji umięśnionych przystojniaków. Zaskoczeniem dla widzów był na pewno fakt jak bardzo namieszał ten element programu, również w parach, które wydawały się najmocniejszymi w edycji.

Ostatecznie w finale znalazły się trzy pary, wśród nich dwóch uczestników wchodzących do programu właśnie dzięki Casa Amor. I tak na podium stanęli Josie i Góral (Kuba), Piotrek i Ola oraz Patrycja z Mikołajem. Głosami widzów zwyciężyła pierwsza z wymienionych par. Na koniec Kuba, zwany Góralem miał do wyboru miłość czy kasa? Na to pytanie odpowiedział krótko "miłość" tym samym dzieląc się ze swoją partnerką kwotą 100 tys. złotych na pół.

CZYTAJ TAKŻE: Disco Polo 2022 - koncerty. Kiedy i gdzie zagrają największe gwiazdy disco polo?

Sonda
Której parze "Love Island: Wyspa miłości 5" kibicowałeś?

Love Island - Wyspa Miłości kolejna edycja

To doskonała wiadomość dla fanów programu Love Island - Wyspa Miłości. Niedawno na oficjalnym koncie na Instagramie pojawiła się informacja o starcie kolejnych castongów. Kiedy emisja? Śledźcie uważnie naszą stronę, na pewno Was o tym poinformujemy!

6. edycja #LoveIslandWyspaMiłości czeka! A @karolinagilonofficial i Islandersi, którzy mieli to szczęście odnaleźć miłość w programie? zachęcają Was do zgłaszania się na castingi ? Piszcie do nas w prywatnej wiadomości ? - czytamy na Instagramie programu.

CZYTAJ TAKŻE: Hotel Paradise 5: które pary przetrwały? Kto jest z kim po programie?