Hotel Paradise 5: które pary przetrwały? Kto jest z kim po programie?

2022-07-08 14:30

Czy Kuba i Oliwia przetrwali po burzliwych początkach w Hotelu Paradise? Czy Eliza i Jay są ze sobą mimo ścierających się charakterów? A może po Hotelu powstały inne pary spośród uczestników ostatniej edycji? O tym wszystkim w artykule poniżej.

Hotel Paradise 5 kto przetrwał po finale

Emitowany w TVN 7 show kręcony jest z dużym wyprzedzeniem. Uczestnicy przed emisją wracają do swoich domów i do ostatniego odcinka nie mogą ujawniać szczegółów tego co w ich relacjach zdarzyło się po finale. Czyje uczucia wytrwały po wyłączeniu kamer? A może utworzyły się nowe związki? Zobaczcie naszą galerię!

Pierwsza Zmiana grasuje w Radomiu. Posłuchaj jak zaczepiają słuchaczy!

Oliwia i Kuba Hotel Paradise 5 - trudne początki

Zaczęło się spontanicznie. Choć Kuba deklarował, że zaczyna coś czuć do Dominiki, to jego patrnerka nagle odpadła z programu. Na Rajskim Rozdaniu jego nową partnerką została Oliwia i para jeszcze tego samego wieczoru... uprawiała seks. Choć początkowo oboje wyglądali jakby żałowali swojej decyzji, to z czasem zaczęło ich łączyć coś więcej niż tylko fizyczność. Ich związkiem na chwilę zatrzęsło po powrocie Domi do programu. Kuba nie potrafił jasno określić z którą z dziewczyn chciałby kontynuować relację. Po długich rozmowach zdecydował się jednak trwac w związku z Oliwką.

Duet odpadł tuż przed finałem. Głosami uczestników, którzy opuścili program para pożegnała się z marzeniami o finale tuż po ostatniej Pandorze. Teraz oboje zdradzili na swoich kontach na Instagramie, że po programie wciąż trwają w relacji. My życzymy im dużo szczęścia razem!

Tyle czasu czekałam aż będę mogła wstawić coś by pokazać dzięki komu jestem szczęśliwsza❤️

Początki były trudne, ale nikt nie powiedział, że będzie łatwo?Na szczęście już minął ten czas milczenia ?❤️‍?

Dziękuje Ci za te chwile spędzone razem, czekam teraz na więcej i nie mogę się doczekać aż nasze plany ujrzą światło dzienne ???

Wszystko dopiero się zaczyna ?

„You’re it, you’re my person” ?

- czytamy pod oficjalnym postem pary.

Eliza i Jay Hotel Paradise 5

To była para z najdłuższym stażem i według wielu widzów - z najmocniejszym uczuciem do siebie. Choć początkowo Jay nie okazywał zainteresowania Elizie, to jednak dał się uwieść pięknej brunetce. Nic dziwnego - im bardziej grał niedostępnego, tym bardziej dziewczyna była nim zainteresowana. Para miała wiele burzliwych wieczorów na koncie. Wiele razy do kłótni wystarczyła niewielka iskra, która powodowała ogromną awanturę. Jay nie chciał też długo pocałować Elizy. Twierdził, że przyszedł do programu z założeniem, że będzie grał, a nie angażował się w relację. Ostatecznie po kolejnym Rajskim Rozdaniu, w którym ponownie sparował się z Elizą, przy wszystkich obrócił się do niej i pocałunkiem przypieczętował ten związek.

Mimo pewnej relacji para nie dotrwała do finału. Zostali z niego wyrzuceni decyzją Laury i Grzegorza, którzy w finałowym tygodniu wygrali konkurencję z bryłami lodu. Wszystko wskazuje na to, że wciąż są razem w szczęśliwym związku. Tuż po finale ogłosili, że założyli wspólny kanał na YouTube, a w pierwszym filmiku pokazują jak wykonują sobie dopasowane tatuaże.

Kasper i Laura Hotel Paradise 5

Dzień po finale na profilach Kaspra i Laury pojawiły się wspólne fotki. Choć oboje w finałowym tygodniu byli w zupełnie innych relacjach. Laura doszła do samego finału w parze z Grzegorzem, a Kasper do samego końca trwał w przyjacielskiej relacji z Dominiką. W piątek po finale Hotelu Paradise 5 para pojawiła się w programie Dzień Dobry TVN i zdradziła kiedy po raz pierwszy między nimi zaiskrzyło. Czy stało się to podczas pamiętnego wieczoru w basenie hotelowym?

Sonda
Której parze "Hotel Paradise 5" kibicowałeś?