Bedi

i

Autor: Facebook.com / BediOfficial

Bedi zaskakuje! Szykuje niespodziankę dla fanów!

2022-02-11 16:17

To może być gorąca nowość, która podbije listy przebojów, a przede wszystkim Best Listę VOX FM! Bedi, znany z takich hitów jak "Puste słowa", "Milion gwiazd" czy "Dziewczyno marzeń", szykuje coś specjalnego! Drodzy fani, przygotujcie się na sporą dawkę wrażeń!

Bedi to młody wokalista, który zdobywa coraz większą rzeszę fanów. Na swoim koncie ma m.in. takie utwory jak „To co chciałbym Ci dać”, „Jak zrozumieć Cię mam” oraz „Milion gwiazd”. Jego przeboje swego czasu cieszyły się ogromną popularnością w Best Liście VOX FM, momentami trafiały nawet na sam szczyt. Wszystko wygląda na to, że nie inaczej będzie tym razem - Bedi zapowiedział niespodziankę dla swoich fanów!

Daria kontra Doda

Bedi szykuje hit! Fani: "Nie możemy się doczekać!"

Bedi pochwalił się fanom, że szykuje coś specjalnego. "W niedalekiej przyszłości pojawi się teledysk piosenki "Dla tej dziewczyny" - napisał Bedi na swoim fanpage'u na Facebooku. Na odzew samych zainteresowanych nie trzeba było długo czekać. "Czekamy!", "To będzie hit!", "Nie możemy się doczekać!" - piszą fani w komentarzach, odliczając dni do premiery najnowszego numeru.

Bedi "Dla tej dziewczyny" - kiedy premiera?

Wiadomo, że klip będziemy mogli w całości na YouTubie obejrzeć 17.02.2022, ale zanim teledysk oficjalnie trafi do sieci - wcześniej zapraszamy do nas! Jak zawsze  w VOX FM jesteśmy pierwsi i już dzień wcześniej, 16.02.2022, proponujemy przedpremierowe wysłuchanie nowości Bediego na naszej antenie. O której godzinie możecie spodziewać się premiery "Dla tej dziewczyny" w VOX FM? Zaglądajcie na voxfm.pl, zdradzimy niebawem!