Będzie kolejna „Miłość w Zakopanem”? BajorekD kręci teledysk w stolicy polskich Tatr

i

Autor: Instagram.com/bajorekd_official Będzie kolejna „Miłość w Zakopanem”? BajorekD kręci teledysk w stolicy polskich Tatr

Będzie kolejna „Miłość w Zakopanem”? BajorekD kręci teledysk w stolicy polskich Tatr

2021-05-28 11:17

Po tym, jak pod koniec ubiegłego roku BajorekD wspólnie z zespołem Top Girls wydał utwór pod tytułem „Przeznaczeni” oraz solowy kawałek pod tytułem „Prawa Lewa” na początku tego roku, przyszedł czas na nowe nagranie. Młody wokalista disco polo pracuje nad kolejną piosenką. Zdjęcia do klipu powstały w Zakopanem. Internauci odgadują tytuł nowości.

Dominik Bajorek, to jeden z najmłodszych wokalistów disco polo, który ma już swoją pozycję na rynku. BajorekD nie boi się eksperymentować z dźwiękiem, za co uwielbiają go miłośnicy muzyki tanecznej. Wokalista właśnie poinformował o tym, że pracuje nad nowym utworem. Zdjęcia do klipu powstały w Zakopanem, dlatego wielu fanów zastanawia się, czy piosenka będzie w klimacie hitu Sławomira „Miłość w Zakopanem”. BajorekD nie zdradza szczegółów, ale ma zagadkę dla internautów. Podał liczbę liter w tytule. Wiadomo też, że tytuł rozpoczyna się od Z.

- Zakochany góral???

- Zaśpiewam tobie ???

- Zakochałem Ciebie -czytamy w komentarzach fanów, którzy zgadują tytuł nowej piosenki.

BajorekD, kazdego dnia na Instagramie będzie podawał kolejne litery z tytułu najnowszej piosenki. mamy nadzieję, że niebawem dowiemy się także, kiedy premiera kawałka z klipem z malowniczym krajobrazem Tatr.

QUIZ. Napiszesz bezbłędnie najtrudniejsze polskie wyrazy? Zdobądź komplet punktów i zostań mistrzem ortografii

Pytanie 1 z 15
Które z poniższych słów jest poprawnie napisane?
Suchary Pana Ryśka