Benefis Byer Full. Kto wystąpi, gdzie i o której godzinie oglądać koncert z okazji 40 - lecia zespołu?

i

Autor: Instagram.com/elwiramejk Benefis Byer Full. Kto wystąpi, gdzie i o której godzinie oglądać koncert z okazji 40 - lecia zespołu?

Benefis Byer Full. Kto wystąpi, gdzie i o której godzinie oglądać koncert z okazji 40 - lecia zespołu?

2021-12-12 12:05

Zespół Bayer Full to jedna z najbardziej rozpoznawalnych grup disco polo. Formacja w tym roku obchodzi jubileusz, dlatego TVP postanowiło zorganizować benefis Bayer Full. Koncert pod tytułem „40-stka Bayer Full" został nagrany kilka tygodni temu. Na imprezie pojawiły się gwiazdy sceny disco polo oraz zagraniczni artyści. Całość będzie można obejrzeć w TVP 2 już w niedzielę 12 grudnia. Kto wystąpi na jubileuszu Bayer Full i o której godzinie oglądać koncert?

Benefis Bayer Full to dla fanów disco polo okazja do wspomnień największych hitów Sławomira Świerzyńskiego i jego grupy. Takie kawałki, jak „Wszyscy Polacy", „Majteczki w kropeczki", czy „Blondyneczka" słyszał niemal każdy. Na koncert z okazji 40-lecia zespołu, TVP 2 postanowiła zaprosić gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny. Wystąpią m.in.. Marcin Miller z zespołem Boys, Shazza czy Opus. Kto nie zdąży obejrzeć koncertu w niedzielę 12 grudnia, będzie miał okazję zobaczyć powtórkę w święta Bożego Narodzenia. Kto wystąpi, gdzie i o której godzinie oglądać koncert z okazji 40 - lecia zespołu Bayer Full?

ZOBACZ TEŻ: Zenek Martyniuk jako Mikołaj zapowiada „Czas świątecznych cudów”. Mocny Akcent nadchodzących świąt?

Benefis Bayer Full. Kto wystąpi?

Koncert z okazji 40-lecia zespołu Bayer Full uświetnią gwiazdy disc polo. Nie zabraknie, tych, którzy razem ze Sławomirem Świerzyńskim stawiali pierwsze kroki na scenie polskiej muzyki tanecznej ale nie tylko. Podczas benefisu Bayer Full w TVP 2 wystąpią m.in.: Boys, Shazza, Baby Full, Bayer Full, Chór Ludowy Wisła, Opus, Classic, Redox, Fanatic, Mister Dex, Power Play, Odessa Band, Andre i grupa Mejk. "40-stkę Bayer Full" poprowadzą Katarzyna Cichopek i Aleksander Sikora. O której godzinie i gdzie oglądać koncert?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD QUIZEM

Mydełko Fa i inne szlagiery. Pamiętasz Galę Piosenki Chodnikowej? QUIZ

Pytanie 1 z 9
Na początek coś łatwego. Gala Piosenki Chodnikowej odbyła się w...

Benefis Bayer Full. O której godzinie i gdzie oglądać „40-stkę Bayer Full"?

Benefis Bayer Full odbył się 19 października w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu. Koncert zrealizowała telewizyjna dwójka. „40-stkę Bayer Full" premierowo można obejrzeć w niedzielę 12 grudnia w TVP 2. Dwugodzinne widowisko podzielono na dwie części. Pierwszy koncert o godzinie 20:00 drugi o godzinie 21:05. TVP 2 powtórzy benefis dwa tygodnie później, w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia (o 20 i 21.10) oraz w sylwestra o 18.25.

LAST CHRISTMAS ALE TO PORANNE WYJCE