Zenek Martyniuk jako Mikołaj zapowiada  „Czas świątecznych cudów”. Mocny Akcent nadchodzących świąt?

i

Autor: Youtube.com/ AKCENT - Oficjalny Zenek Martyniuk jako Mikołaj zapowiada „Czas świątecznych cudów”. Mocny Akcent nadchodzących świąt?

Zenek Martyniuk jako Mikołaj zapowiada „Czas świątecznych cudów”. Mocny Akcent nadchodzących świąt?

2021-12-10 12:06

Zenek Martyniuk nie zapomina o swoich fanach. Król disco polo razem z zespołem Akcent przygotował dla nich świąteczny klip. Wokalista wcielił się w rolę Mikołaja i w podniosłym nastroju śpiewa „Czas świątecznych cudów (Hej kolęda)".

Zenek Martyniuk to dla wielu król disco polo. Wokalista o ogromnej popularności nie spoczywa na laurach i wciąż nagrywa nowe utwory. Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia przygotował pastorałkę, która wprowadza w ich klimat. Zenek Martyniuk z zespołem Akcent nagrał „Czas świątecznych cudów (Hej kolęda)". W klipie Zenek wcielił się w postać Mikołaja, ale pozostał sobą. Zenkiem, który według fanów śpiewa tak, że od razu na sercu robi się cieplej.

ZOBACZ TEŻ: Shazza - „Święta czas miłości” i „Ta noc” te premiery to wielki powrót legendarnej królowej disco polo?

- Panie Zenku super kolęda w pięknym plenerze. Kto nie chciałby jechać w taką zimę w kuligu. Wielkie brawa za całokształt twórczości i za to że umila nam Pan czas.

- Bardzo ładna kolęda... przede wszystkim tekst...taki POLSKI ... i już trochę podśpiewuję...Radosnych Świąt Bożego Narodzenia !!!

- Jeden z nielicznych Artystów który w krótkiej piosence - pastorałce mówi że to Boże Narodzenie jest najważniejsze. Nie choinka, prezenty, Mikołaj itp. na pewno szybko jej nie zapomnimy. Dziękuję - komentują internauci.