Best Lista

i

Autor: VOX FM

Best Lista VOX FM. „Disney” Kizo spada z listy. Kto zwyciężył 385 notowanie?

2021-12-04 10:47

W ostatnim notowaniu Best Listy VOX FM królował utwór pod tytułem „Cold Heart” od duetu Dua Lipa i Elton John. Czy udało się utrzymać pozycję lidera? Kto zaliczył spadek, a kto zwyżkę? Sprawdź, jak głosowali słuchacze VOX FM.

384 notowanie Best Listy zwyciężył utwór pod tytułem „Cold Heart”. Kawałek od duetu  Dua Lipa i Elton John nie utrzymał prowadzenia na długo. W tym tygodniu piosenka zanotowało spadek na ostatnie miejsce podium. 385 notowanie Best Listy to powrót na szczyt piosenki „Jeszcze raz”. Kawałek  od trio – Defis, Miły Pan i Bogdan Borowski, po chwilowym spadku wraca na pierwsze miejsce. Piosenka trzy notowania z rzędu była liderem, ale w ubiegłym tygodniu sadła na szóstą pozycję. Na drugim miejscu bez zmian - Szpilki z piosenką „Chciałabym więcej”.  „Don't Be Shy"  od Tiesto i Karola G  z trzeciego miejsca w poprzednim głosowaniu spadł na czwartą pozycję. Z Best Listy VOX FM wypada m.in. „Disney” Kizo. W propozycjach pojawił się  „What Can I Do” od C-BOOL. Pełne 385 notowanie Best Listy VOX FM znajdziesz tutaj.

ZOBACZ TEŻ: " Do They Know It’s Christmas? " - Band Aid. Jaka jest historia jednego z najpopularniejszych świątecznych utworów z przesłaniem?

Pierwsza Zmiana Show Radek Liszewski

QUIZ: Znasz wszystkie plotki z tygodnia?

Pytanie 1 z 6
Cardi B wypuściła do sprzedaży swój nowy produkt. Wyprzedał się w minutę! Co to?