Best Lista

i

Autor: VOX FM

Best Lista VOX FM. MiłyPan, Defis i Topky – „Jeden taniec, Jedna noc” z propozycji na podium. Kto zwyciężył 406 notowanie?

2022-05-14 12:43

405 notowanie Best Listy VOX FM zwyciężyła Daria i jej nowy numer z duetem Kush Kush - „Never Ending Story”. Czy udało się także w 406? A może to MiłyPan, Defis i Topky z kawałkiem „Jeden taniec, Jedna noc” awansowali z propozycji w ubiegłym tygodniu na pierwsze miejsce? Która piosenka zaliczyła spadek, a która zwyżkę? Co pojawiło się w propozycjach, a co wypadło z Best Listy VOX FM? Sprawdź, jak głosowali słuchacze VOX FM.

405 notowanie Best Listy VOX FM zwyciężyła Daria i jej nowy numer z duetem Kush Kush - „Never Ending Story”. Niestety w tym tygodniu nie udało się utrzymać prowadzenia, ani nawet miejsca na podium. Piosenka spadła na piąte miejsce. Z piątego na pierwsze awansowali Jax Jones i MNEK. 406 notowanie Best Listy VOX FM zwyciężyła piosenka „Where Did You Go?”. Na drugie miejsce z trzeciego wskoczył zespoł Bayera z piosenką „Cześć, Goodbye”. Najbardziej spektakularnym awansem jest jednak utwór „Jeden taniec, jedna noc”. MiłyPan, Defis i Topky ze swoim kawałkiem biją rekordy popularności. W ubiegłym tygodniu piosenka była w propozycjach do listy, w tym zajmuje trzecie miejsce. „UFO” – Roxen zaliczył spadek. Przez dwa poprzednie notowania kawałek zajmował druga pozycję. W 406 notowaniu miejsce siódme. Z Best Listy VOX FM wypadają: Willy William – „Trompeta”, Łobuzy – „Dawaj byku tu na melanż”, Bobi – „Absolutnie piękna”, Olivia Addams – „Never Say Never”. Wśród propozycji pojawiły się m.in.: Vivat – „Mówisz, że to ja” oraz Nowator – „Ay Amor”. Pełne 406 notowanie Best Listy VOX FM znajdziesz TUTAJ.

ZOBACZ TEŻ: Udany debiut na scenie disco polo. Massimo – „W oczy wiatr” to weselny hit?

MR. POLSKA x PORANNE WYJCE - ZŁOTE CZEREŚNIE

QUIZ. Pokazujemy tylko jedno ujęcie z teledysku. Odgadniesz, co to za piosenka?

Pytanie 1 z 15
Ten kadr pochodzi z teledysku do piosenki...
QUIZ. Pokazujemy tylko jedno ujęcie z teledysku. Odgadniesz, co to za piosenka?