Udany debiut na scenie disco polo. Massimo – „W oczy wiatr” to weselny hit?

i

Autor: YouTube.com/ Fabryka Przebojów Noizz Bros | Disco Polo & Dance Udany debiut na scenie disco polo. Massimo – „W oczy wiatr” to weselny hit?

Udany debiut na scenie disco polo. Massimo – „W oczy wiatr” to weselny hit?

2022-05-13 5:13

Massimo to pseudonim artystyczny Mateusza Oblizajeka, który debiutuje na scenie diso polo singlem pod tytułem „W oczy wiatr”. Kawałek utrzymany w klimacie lat 90. zachwycił fanów gatunku. „To hit każdego wesela”- komentują internauci.

„W oczy wiatr”.  to debiutancki singiel  Mateusza Oblizajeka. Jako Massimo wkracza na scenę disco polo a do współpracy zaprosił  znanych producentów z Fabryki Przebojów - Łukasza Sienickiego i Marcina Książaka. Piosenki, jeszcze przed premierą, można było posłuchać w VOX FM teraz teledysk do utworu „W oczy wiatr” trafił do sieci. Piosenka o chłopaku, który mimo przeciwności losu nie poddaje się i szuka swojej miłości zdobyła w serca fanów disco polo.

ZOBACZ TEŻ: MiłyPan i Bogdan Borowski planują kolejną piosenkę?! Powtórzą sukces „Jeszcze raz"?

- To musi być na moim weselu!

- Super piosenka, oby więcej takich Massimo.

- Przecież to hit każdego wesela, idealne na każde tańce - komentują internauci.

Massimo to nowy wokalista na scenie disco polo. Początkowo Mateusz Oblizajek miał występować jako Discomat – to ksywa jeszcze z ogólniaka, ostatecznie to właśnie jako Massiomo zamierza zdobyć scenę polskiej muzyki tanecznej. To marzenie chłopaka z Wielkopolski, który dziś ma prawie 40 lat. Już jako dziecko chciał występować na scenie.

Pierwszy keyobard dostałem na komunię, a muzyka zawsze była mi bliska. Tata kończył szkołę muzyczną. Oglądałem „Disco Polo Live” i tez chciałem występować - mówi w rozmowie z nami Mateusz Oblizajek.

QUIZ: Dokończ dowcip z PRL-u! Na pewno nie znasz ich wszystkich

Pytanie 1 z 9
Wowa i Sasza poszli się napić do łaźni. Piją, piją, ale trzeźwość ich nie opuszcza. Postanawiają więc pójść do Stiopy i wreszcie się urżnąć. Dzwonią do drzwi, Stiopa otwiera i mówi: widzę, że byliście w łaźni! Wowa na to: skąd wiesz? A Stiopa:
Najlepszy Koncert Świata VOX FM - Poranne Wyjce na żywo