Bogdan Borowski, Karol Zawroniak (Defis) i Piotr Kołaczyński(MiłyPan) na planie teledysku Jeszce raz

i

Autor: Instargram.com/najmilszypan Bogdan Borowski, Karol Zawroniak (Defis) i Piotr Kołaczyński(MiłyPan) na planie teledysku "Jeszce raz"

MiłyPan i Bogdan Borowski planują kolejną piosenkę?! Powtórzą sukces „Jeszcze raz"?

2022-05-11 10:58

Kawałek pod tytułem „Jeszcze raz” w wykonaniu trio Defis, MiłyPan i Bogdan Borowski, to doskonały dowód na to, że muzyka łączy pokolenia. Młodzi twórcy disco polo wsparci przez legendę polskiej muzyki tanecznej zafundowali fanom udany powrót do lat 90. Kawałek okazał się hitem i wszystko wskazuje na to, że to nie koniec współpracy MiłegoPana z Bogdanem Borowskim. Do sieci trafiło nagranie, które wskazuje na kolejne plany wydawnicze.

„Moi drodzy nadaje prosto z Białegostoku i mam do Was malutkie pytanko. Jest ze mną… - Bogdan (Borowski przyp.red.). Chcielibyście nas jeszcze usłyszeć w kolaboracji, wspólnie? Co Wy na to?” - pyta w wideo na swoim Instagramie MiłyPan czyli Piotr Kołaczyński. Fanom klasycznego disco polo tego wokalisty nie trzeba przestawiać. Bogdan Borowski przez lata był twarzą zespołu Milano. Jeden z najpopularniejszych kawałków zespołu pod tytułem „Bara, bara”, kojarzy każdy kto dorastał w latach 90. Wspólna piosenka Karola Zawrotniaka (Defis), Piotra Kołaczyńskiego oraz Bogdana Borowskiego okazała się strzałem w dziesiątkę. „Jeszce raz”, to jeden z największych hitów disco polo ostatnich miesięcy. Nic dziwnego, że odpowiedzi fanów, na pytanie MiłegoPana były jednoznaczne.

ZOBACZ TEŻ: MiłyPan, Defis & Topky – „Jeden taniec Jedna noc” to hit YouTuba! „Klikamy replay cały czas!”

- No jasnee czlowieniu!

- Oczywiście ze chcemy, czekamy na nowość.

- Co to za pytanie. Dawać kolejnego hita z Panem Bogdanem. Fajnie z Waszej strony że wracacie do korzeni disco polo - komentują internauci.

Niestety MiłyPan nie zdradził, czy spotkanie z Bogdanem Borowskim w Białymstoku było związane z nagraniem, kolejnego wspólnego kawałka. Ale sądząc po reakcjach fanów i sukcesie „Jeszce raz” niebawem usłyszymy o konkretach. Bez nich trudno wyrokować, czy nowość będzie jeszcze lepsza. W oczekiwaniu na informacje przypominamy (poniżej) poprzedni utwór.

Mydełko Fa i inne szlagiery. Pamiętasz Galę Piosenki Chodnikowej? QUIZ

Pytanie 1 z 9
Na początek coś łatwego. Gala Piosenki Chodnikowej odbyła się w...
MiłyPan, Defis i Topky dają czadu na antenie Radia SuperNova. Prapremiera hitu Jeden taniec jedna noc