MiłyPan, Defis & Topky – „Jeden taniec Jedna noc” to hit YouTuba! „Klikamy replay cały czas!”

i

Autor: YouTube.com/ MiłyPan Official MiłyPan, Defis & Topky – „Jeden taniec Jedna noc” to hit YouTuba!

MiłyPan, Defis & Topky – „Jeden taniec Jedna noc” to hit YouTuba! „Klikamy replay cały czas!”

2022-05-01 14:48

Wyglądają, jak Abba brzmią, jak Modern Talking, a śpiewają, jak MiłyPan, Defis i Topky. „Jeden taniec Jedna noc” to najnowszy kawałek trzech popularnych zespołów disco polo. W ciągu doby piosenka stała się numerem jeden na polskim YouTube.

„Jeden taniec Jedna noc” jeszcze przed premierą wzbudzał ogromne emocje. Kiedy tylko pojawiły się informacje, że MiłyPan, Defis i Topky łączą siły fani wiedzieli, że szykuje się coś naprawdę wyjątkowego. Zdjęcia, które trafiały do sieci sugerowały klimat lat 80. i 90. I takie wspomnienia przywołuje utwór „Jeden taniec Jedna noc”. W teledysku Angelika i Paula zespołu Topky wyglądają, jak Anni-Frid oraz Agnetha z Abby. Z kolei MiłyPan – Piotr Kołaczyński oraz Karol Zawrotniak (Defis) uzupełniają kwartet wystylizowani niczym Benny Andersson i Björn Ulvaeus. Muzycznie kawałek przypomina największe hity Modern Talking. Piosenka dobę po premierze stała się numerem jeden w karcie na czasie, na polskim YouTube. - Świetny teledysk i super utwór! Klikamy replay cały czas! - skomentował zespół Weź Nie Pytaj. Co o kawałku myślą fani?

ZOBACZ TEŻ: Angelika Żmijewska (Topky) pokazała się w bieliźnie! Fani nie mogą oderwać wzroku [GALERIA]

- Chyba to jedyna Wasza piosenka, której tak bardzo nie mogłam się doczekać! I tak bardzo pozytywnie mnie zaskoczyliście! Katuje przycisk REPLAY.

- Błagam , nie " rozstawajcie" się, tworzycie wspólnie taki klimat, za którym Wszyscy tęsknimy, jest HIT!

- No coś fenomenalnego to jest miazga, brak słów by wyrazić jakie to jest dobre - komentują internauci.

Tekst do piosenki napisali: Piotr Kołaczyński, Karol Zawrotniak, Paula Karpowicz, Angelika Żmijewska. W tworzeniu muzyki wzięła udział dodatkowo Izabela Solowska. „Jeden taniec Jedna noc”, to kolejny, jak widać, udany romans MiłegoPana i zespołu Defis z klimatem disco lat 80. i 90. Panowie mają już na koncie tego typu kawałki – „Musisz się starać” oraz „Jeszcze raz” z Bogdanem Borowskim – legendą diso polo.

Defis "Niespotykany kolor"

Quiz. Festiwale w PRL. Czy pamiętasz muzykę i gwiazdy tamtych lat?

Pytanie 1 z 10
1.Na festiwalu w Opolu piosenkę „Do zakochania jeden krok” śpiewał Andrzej Dąbrowski, który był doskonałym: