Angelika Żmijewska (Topky) pokazała się w bieliźnie! Fani nie mogą oderwać wzroku [GALERIA]

2022-04-07 21:25 AM.
Angelika Żmijewska (Topky) pokazała się w bieliźnie! Fani nie mogą oderwać wzroku [GALERIA]
Autor: Instagram.com/angelika.zmijewska

Angelika Żmijewska - wokalistka zespołu Topky - jest uznawana za jedną z najpiękniejszych kobiet w świecie disco polo. Gwiazda zachwyca nie tylko talentem ale także urodą. Do sieci trafiły zdjęcia Angeliki Żmijewskiej w samej bieliźnie. Fani nie mogą oderwać wzroku!

Na Instagramie Angeliki Żmijewskiej jest mnóstwo zdjęć i komentarzy internautów doceniających jej piękno. Wokalistka, która razem z Paulą Karpowicz tworzy zespół Topky, chętnie dzieli się z fanami fotkami z planu teledysków, wakacji a także sesji zdjęciowych, których jest bohaterką. Ostatnio na jej profilu pojawiły się niezwykle ujęcia w zmysłowej bieliźnie. Ich autorem jest Remigiusz Borowski działający na Instagramie jako remobhz.

ZOBACZ TEŻ: Paula Karpowicz (TOPKY) świętuje urodziny w Paryżu! [GALERIA]

Nasz gość specjalny @angelika.zmijewskaWokalistka zespołu @topky_officialNa jednym ze spotkań@luznespotkaniafotograficzneMiałem okazję z tą dziewczyną popracować i muszę przyznać że naprawdę ma muzykę w serduchu. Wystarczyło kilka nutek z radia i od razu widać jak rozkwita - napisał na Instagramie fotograf.

W odpowiedzi na odważne zdjęcia Angeliki Żmijewskiej fani zostawili setki komentarzy.

- Wow super wyglądasz jesteś bardzo piękną kobietą.

- Andzia jak zawsze humor poprawi czy to na story czy w poście czy gdziekolwiek, zarąbista z niej osoba i coraz piękniejsza wewnątrz jak i zewnątrz.

- Andzia ma nie tylko piękne ciało, ale również duszę. Wspaniała dziewczyna - komentują internauci.

Zobacz w naszej galerii niezwykłe zdjęcia wokalistki zespołu Topky. Mamy nadzieję, że Angelika Żmijewska nie porzuci disco polo dla kariery w modelingu, choć na fotkach - na żywo również - wygląda zjawiskowo.

Pierwsza_Zmiana_Show_odc_1_Lobuzy_Norbi_Topky

Artyści jednego hitu. Te piosenki znają wszyscy! Pamiętasz kto je śpiewał? [QUIZ]

Pytanie 1 z 8
Na początek coś łatwego. "Asereje" to przebój wylansowany przez zespół, który w nazwie ma popularny sos. Jaki?
Nasi Partnerzy polecają