Best Lista

i

Autor: VOX FM

Best lista VOX FM. Ogromne zmiany na podium i możliwości głosowania! Kto zwyciężył 358 notowanie?

2021-05-07 21:10

W ubiegłym tygodniu w Best Liście VOX FM królował utwór pod „Where The Lights Are Low” - Toby Romeo, Felix Jaehn oraz Faulhaber. Czy udało się utrzymać pozycję lidera, kto zaliczył spadek, a kto zwyżkę? Sprawdź, jak głosowali słuchacze VOX FM i jakie zmiany czekają w Best Liście!

357 notowanie Best Listy zwyciężył utwór pod tytułem Where The Lights Are Low”  - Toby Romeo, Felix Jaehn oraz Faulhaber. Niestety nie udało się utrzymać pozycji lidera kolejny raz. Kawałek spadł na piątą pozycję. 358 notowanie Best Listy VOX FM zwyciężyła piosenka pod tytułem „Mocna strona” zespołu MiG. Utwór „Lalę poznałem” grupy Bayera z drugiej pozycji, spadł na trzecią. Na drugie miejsce wskoczyła piosenka „Kalima Minou” od Shagy’ego i Marka Neve’a. Solidny spadek zaliczył kawałek od zespołu Łobuzy. „Nie namawiaj mnie do złego” z trzeciej pozycji w ubiegłym tygodniu, w tym jest na trzynastej! W propozycjach znalazły się m.in. utwory: „Buena Macarena” od Lou Bega oraz „Śpij ze mną” od Camasutry. Pełne 358 notowanie BEST LISTY VOX FM znajdziecie tutaj.

Best Lista VOX FM nowe zasady głosowania

Od 7 maja słuchacze VOX FM mogą nie tylko oddawać swoje głosy na ulubione piosenki pojawiające się w Best Liście ale także decydować o tym, który utwór powinien z niej wypaść. Obok tytułów utworów na stronie internetowej Best Listy VOX FM pojawiły się ikonki kciuków, skierowanych odpowiednio do góry i do dołu – wystarczy kliknąć odpowiednią.

Raport z anteny 07.05, godz.10

QUIZ. Imprezowy test na piątek. Tych tanecznych szlagierów Disco Polo WSTYD nie znać

Pytanie 1 z 11
Jeden z hitów zespołu Bayer Full jest piosenka „Majteczki w kropeczki”. Znasz refren?