Ten hit Daj To Głośniej nuciła cała Polska. Jak wyglądały prace przy klipie do „Mama ostrzegała”?

i

Autor: Instagram.com/dajtoglosniej Ten hit Daj To Głośniej nuciła cała Polska. Jak wyglądały prace przy klipie do „Mama ostrzegała”?

Ten hit Daj To Głośniej nuciła cała Polska. Jak wyglądały prace przy klipie do „Mama ostrzegała”?

2021-05-06 11:33

„Mama ostrzegała” to debiutancki singiel zespołu Daj To Głośniej. Piosenka i teledysk miały premierę 26 maja 2019 roku. Utwór szturmem podbił listy przebojów. Charakterystyczne dźwięki było słychać nawet z samochodów stojących na światłach. Nic dziwnego, że utwór okrzyknięto najpierw hitem lata, a później całego 2019 roku. Po dwóch latach do sieci trafiły zdjęcia z planu teledysku.

2 lata temu nagrywaliśmy nasz pierwszy w życiu profesjonalny klip do "Mama ostrzegała". Dziś to video ma już ponad... (sami sprawdźcie ?) wyświetleń. Szok jak to szybko zleciało. Przypomnieliśmy sobie także, że z pogodą było bardzo podobnie jak teraz ale akurat ten jeden dzień było mega słonecznie - chyba tak po prostu miało być ;)” - czytamy na Instagramie zespołu Daj To Głośniej. Sprawdziliśmy – klip ma ponad 160 milionów odsłon w serwisie YouTube, a popularność piosenki nie słabnie, o czym świadczą komentarze fanów.

- Moja córka na 1.5 roku i non stop słuchamy ,,mama ostrzegała,, bo ją uwielbia i tańczy przy niej, powoli coś tam śpiewać zaczyna ?

- Ponad 160mln i ciągle rośnie w takim tempie, że inni mogą pomarzyc?DTG gratulacje?. Jak wesela ruszą to połowa granych nut będzie wasza?? - komentują fani.

Warto dodać, że piosenka podobnie, jak inne utwory Daj To Głośniej znajdzie się na debiutanckiej płycie zespołu pod tytułem "Folk Disco". Premiera krążka w drugą rocznicę debiutu czyli 26 maja! W oczekiwaniu na nowe, zobaczcie na zdjęciach, jak powstawał teledysk do "Mama ostrzegała".

Raport z anteny 06.05
Sonda
Kto jest Królem Polskiej Piosenki?