Ten hit Daj To Głośniej nuciła cała Polska. Jak wyglądały prace przy klipie do „Mama ostrzegała”?

2021-05-06 11:33 AM.
Ten hit Daj To Głośniej nuciła cała Polska. Jak wyglądały prace przy klipie do „Mama ostrzegała”?
Autor: Instagram.com/dajtoglosniej Ten hit Daj To Głośniej nuciła cała Polska. Jak wyglądały prace przy klipie do „Mama ostrzegała”?

„Mama ostrzegała” to debiutancki singiel zespołu Daj To Głośniej. Piosenka i teledysk miały premierę 26 maja 2019 roku. Utwór szturmem podbił listy przebojów. Charakterystyczne dźwięki było słychać nawet z samochodów stojących na światłach. Nic dziwnego, że utwór okrzyknięto najpierw hitem lata, a później całego 2019 roku. Po dwóch latach do sieci trafiły zdjęcia z planu teledysku.

2 lata temu nagrywaliśmy nasz pierwszy w życiu profesjonalny klip do "Mama ostrzegała". Dziś to video ma już ponad... (sami sprawdźcie 😜) wyświetleń. Szok jak to szybko zleciało. Przypomnieliśmy sobie także, że z pogodą było bardzo podobnie jak teraz ale akurat ten jeden dzień było mega słonecznie - chyba tak po prostu miało być ;)” - czytamy na Instagramie zespołu Daj To Głośniej. Sprawdziliśmy – klip ma ponad 160 milionów odsłon w serwisie YouTube, a popularność piosenki nie słabnie, o czym świadczą komentarze fanów.

- Moja córka na 1.5 roku i non stop słuchamy ,,mama ostrzegała,, bo ją uwielbia i tańczy przy niej, powoli coś tam śpiewać zaczyna 😂

- Ponad 160mln i ciągle rośnie w takim tempie, że inni mogą pomarzyc😎DTG gratulacje🥂. Jak wesela ruszą to połowa granych nut będzie wasza😎💪 - komentują fani.

Warto dodać, że piosenka podobnie, jak inne utwory Daj To Głośniej znajdzie się na debiutanckiej płycie zespołu pod tytułem "Folk Disco". Premiera krążka w drugą rocznicę debiutu czyli 26 maja! W oczekiwaniu na nowe, zobaczcie na zdjęciach, jak powstawał teledysk do "Mama ostrzegała".

Raport z anteny 06.05