Vivat & Pamela Stone  - ,,Zostań na dłużej”. Czy polsko-amerykański romans zaowocuje sukcesem?

i

Autor: Facebook.com/greenstarmusic Vivat & Pamela Stone - ,,Zostań na dłużej”. Czy polsko-amerykański romans zaowocuje sukcesem?

Vivat & Pamela Stone - ,,Zostań na dłużej”. Czy polsko-amerykański romans zaowocuje sukcesem?

2021-05-05 18:58

Fani zespołu Vivat przecierają oczy ze zdumienia. Ich ulubiony zespół zdecydował się na duet. Do współpracy zaprosił Pamelę Stone – amerykańską wokalistkę o polskich korzeniach. Kiedy premiera ,,Zostań na dłużej”?

Grupa Vivat znana jest w świecie disco polo z takich kawałków, jak „m.in. „Oddam Ci wszystko”, „Życie to film” czy „Słońce”. Teraz zespół zdecydował, że czas na duet. Do współpracy zaprosił wokalistkę z Florydy, która ma polskie korzenie. Pamela Stone współpracowała z Backstreet Boys, nagrywała duety z Margaret i Rafałem Brzozowskim. Pojawia się także na krążku z kolędami nagranymi przez Sarsę, Kasią Popowską i Antka Smykiewicza. Fani nie mogą doczekać się premiery kawałka „Zostań na dłużej”.

- Czuję ciary.

- Vivat wiedział kogo wziąć do współpracy... ???

- Dziwisz się ? Ja też mam trochę ciary, ale wiem że to będzie hit, bo Vivat zawsze robi zaje***te przeboje, a tym samym czekamy na ich płytę z okazji 25-lecia pracy artystycznej... Ciekawe czy będą te stare z poprzednich albumów, czy w nowych wersjach - komentują internauci na Facebooku wytwórni Green Star.

Fani pytają także o datę premiery. Jednak zarówno zespół, jak i wytwórnia nie podają konkretów. - "Już niebawem premiera prosto z USA !!! Duet …ale jaki !!!! Vivat & Pamela Stone ,,Zostań na dłużej” - czytamy na Facebooku Green Star. Piosenki prawdopodobnie będzie można posłuchać jeszcze w maju. Kiedy dokładnie?Wkrótce napiszemy na voxfm.pl.

Raport z anteny 05.05, godz.10

QUIZ dla prawdziwych znawców disco polo. Rozpoznasz wykonawcę po tytule piosenki?

Pytanie 1 z 7
Piosenkę "Tego chcesz" wykonuje: