Luka Rosii i Miller

i

Autor: Instagram.com/luka_rosi Marcin Miller i Luka Rosi w wspólnym kawałku. Wiemy, kiedy premiera!

Marcin Miller i Luka Rosi we wspólnym kawałku. Wiemy, kiedy premiera!

2021-05-05 10:55

Fani zespołu Boys i Luka Rosi zachwyceni. Wokaliści Marcin Miller i Łukasz Rosiński pokazali w sieci zdjęcia z planu. Panowie pracują nad wspólnym kawałkiem. Wiemy już, że klip będzie utrzymany w mrocznym klimacie. Wiemy też, kiedy premiera piosenki.

Ta piosenka połączy pokolenia? Legenda disco polo czyli zespół Boys z Marcinem Millerem i Luka Rosi, czyli przedstawiciel młodego pokolenia wykonawców polskiej muzyki tanecznej, łączą siły. Powstaje wspólny kawałek. Do sieci trafiły zdjęcia z planu teledysku. Jakiś czas temu wokalista zespołu Boys pochwalił się fotkami w mediach społecznościowych - „Będzie 9 sezon Lucyfera. W roli głównej ...w scenach wyciętych Marcin Miller” – napisał wokalista na Instagramie. Fotki w diabolicznym klimacie publikował też Luka Rosi. Teraz młodszy z wokalistów ujawnił, kiedy premiera wspólnego kawałka!

- Pracujemy! Klip pod koniec maja :)-  napisał Luka Rosi na Instagramie.

Fani nie mogą się doczekać nowości. Jednak żaden z wokalistów nie zdradza na razie tytułu nowego kawałka. Macie pomysły? Zobaczcie zdjęcia z planu teledysku na voxfm.pl.

Raport z anteny 04.05, godz.10

Psychotest. Jaka fryzura najlepiej do ciebie pasuje?

Pytanie 1 z 8
Jaki masz kształt twarzy?