Best Lista

i

Autor: VOX FM

Best Lista VOX FM. Potężny awans Exaited. Kto zwyciężył 379 notowanie?

2021-10-23 10:01

W ostatnim notowaniu Best Listy VOX FM królował utwór pod utwór pod tytułem „It Don’a Matter” od Aloki & Inna & Sofi Tukker. Czy udało się utrzymać pozycję lidera? Kto zaliczył spadek, a kto zwyżkę? Sprawdź, jak głosowali słuchacze VOX FM.

378 notowanie Best Listy zwyciężył utwór pod tytułem „It Don’a Matter” od Aloki & Inna & Sofi Tukker. W tym tygodniu na pozycji lidera nie zmienia się nic. 379 notowanie Best Listy VOX FM wciąż należy „It Don’a Matter”. Na drugie miejsce z piątego wskoczył duet Dua Lipa i Elton John z kawałkiem „Cold Heart”. Potężny awans zanotował utwór „Pokaż mi dziś” od Exaited. Piosenka z trzynastego wskoczyła na trzecie miejsce! Solidny spadek  zaliczył utwór od duetu Playboys i Miły Pan. Ich „Ideały” z drugiej pozycji spadły na dziewiątą. Słabo wypadł też najnowszy utwór zespołu Defis. „Ciebie będę mieć” z trzeciego miejsca w ubiegłym tygodniu spadł na jedenaste. Pełne 379 notowanie Best Listy VOX FM znajdziecie tutaj.  

ZOBACZ TEŻ: Topky nagrały nowy kawałek. Wiemy, kiedy premiera „Bez Wad”

Marcin Miller w Pierwsza Zmiana Show

QUIZ. Fantazja polskich tłumaczy. Te filmy nazywały się zupełnie inaczej! Zgadniesz jak?

Pytanie 1 z 10
Na początek klasyka. Tłumacz nie przewidział, że będą kolejne części, które niekoniecznie odbywać się będą w szklanym wieżowcu. Tymczasem oryginalnie "Szklana pułapka" to: