Best Lista

i

Autor: VOX FM

Best Lista VOX FM. Zespół Playbos zrobił giga skok na podium! Kto zwyciężył 418 notowanie?

2022-08-06 8:25

417 notowanie Best Listy VOX FM zwyciężył utwór „Jeden taniec, jedna noc”. Czy hit od trio: MiłyPan, Defis i Topky utrzymał prowadzenie także w tym tygodniu. A może to Playboys ze swoim najnowszym kawałkiem „Bahamy, Morze, Miami” zrobił giga skok na pierwsze miejsce? Kto opuścił listę, a kto zwyciężył 417 notowanie? Która piosenka zaliczyła spadek, a która zwyżkę? Co pojawiło się w propozycjach Best Listy VOX FM? Sprawdź, jak głosowali słuchacze VOX FM.

418 notowanie Best Listy VOX FM to wielki sukces zespołu Playboys. Ale to nie formacja Kuby Urbańskiego zdobyła pierwsze miejsce. Nie oznacza to jednak, że znów zwyciężył utwór „Jeden taniec, jedna noc”. W tym tygodniu MiłyPan, Defis i Topky spadają z pierwszego miejsca na trzecie. 418 notowanie Best Listy VOX FM zwyciężają Tribss i Kubańczyk z coverem piosenki Krzysztofa Krawczyka „Zatańczysz ze mną”. To awans z drugiej pozycji. Na trzecie miejsce, po tygodniowej przerwie wraca zespół Playboys. Co ciekawe, w ubiegłym tygodniu nowość - „Bahamy, Morze, Miami”- zajmowała jedenaste miejsce. Z trzeciej pozycji na piątą spadł kawałek „On Repet” duetu Robin Schulz & David Guetta. Z Best Listy VOX FM wypadają: After Party– „Niech nam zazdrości cały świat” oraz Power Play - „Dla nas ten bal”. Wśród propozycji pojawiły się m.in.: Elixir – „Bajka” i Modern Szoking - „Jeden taniec”. Pełne 418 notowanie Best Listy VOX FM znajdziesz TUTAJ.

ZOBACZ TEŻ: Syn Zenka wkroczył w wiek chrystusowy. Daniel Martyniuk świętował urodziny w towarzystwie ukochanej Faustyny

Artyści jednego hitu. Te piosenki znają wszyscy! Pamiętasz kto je śpiewał? [QUIZ]

Artyści jednego hitu. Te piosenki znają wszyscy! Pamiętasz kto je śpiewał? [QUIZ]

Pytanie 1 z 8
Na początek coś łatwego. "Asereje" to przebój wylansowany przez zespół, który w nazwie ma popularny sos. Jaki?
Ja Wam pokażę! Garść porad jak radzić sobie z upałami od Marysi Pawłowskiej z VOX FM