Syn Zenka wkroczył w wiek chrystusowy. Daniel świętował urodziny w towarzystwie ukochanej Faustyny

i

Autor: Instagram.com/faustynaaj Syn Zenka wkroczył w wiek chrystusowy. Daniel świętował urodziny w towarzystwie ukochanej Faustyny

Syn Zenka wkroczył w wiek chrystusowy. Daniel Martyniuk świętował urodziny w towarzystwie ukochanej Faustyny

2022-08-03 12:08

Daniel Martyniuk czyli jedyne dziecko króla disco polo – Zenka Martyniuka i jego zony Danuty świętował urodziny. Syn gwiazdora, dał się do tej pory poznać ze złej strony. Często popada w konflikty z prawem i przysparza zmartwień popularnemu ojcu. Syn Zenka wkroczył w wiek chrystusowy. 33. urodziny Daniel Martyniuk świętował w towarzystwie Faustyny. Wiemy, jaki tort przygotowała dla niego ukochana.

Czyżby szykował się kolejny ślub? Syn Zenka Martyniuka najwyraźniej spoważniał i od pewnego czasu nie daje swojemu znanemu tacie powodów do zmartwień. Daniel Martyniuk 1 sierpnia obchodził 33. urodziny, które spędził m.in. ze swoją nową-starą miłością - Faustyną. Daniel odnowił kontakt z dawną dziewczyną po rozstaniu z matką swojego dziecka. Niedawno razem pojawili się na weselu chrześniaka Danuty Martyniuk. W lipcu spędzili razem wakacje w Chorwacji, a teraz wspólnie celebrowali urodziny Daniela. Na InstaStories Faustyna pochwaliła się jakie niespodzianki przygotowała dla ukochanego. Była torebka z prezentem, ale także tort w stylu marynarskim. Ciasto udekorowane srebrną kotwicą i elementami imitującymi liny oraz steru to z pewnością ukłon do zawodu jaki wykonuje Daniel. Przypomnijmy, że syn Zenona i Danuty Martyniuków skończył Akademię Morską w Gdyni i w ubiegłym roku podjął pracę na morzu. Oprócz elementów marynarskich na torcie pojawił się także napis – „Kochamy Cię Danielku”. Myślicie, że Daniel odwzajemnia te uczucia i szykuje się kolejny ślub?

ZOBACZ TEŻ: Daniel Martyniuk wyjechał z Polski. Syn Zenka zabrał się do pracy – co robi?

Tort Daniela Martyniuka

i

Autor: Instagram.com/faustynaaj
Pawelec reaguje na portret Pierwszej Zmiany narysowany przez słuchaczkę VOX FM