Blanka, kadr z teledysku Solo

i

Autor: YouTube.com/Warner Music Poland/Blanka - Solo [Official Music Video] Blanka, kadr z teledysku "Solo"

Blanka nie ma najlepszych notowań w tym tygodniu. Gigantyczny spadek „Solo”. Słuchacze VOX FM zaskoczyli w głosowaniu Best Listy

2023-01-20 20:04

W ubiegłym tygodniu to właśnie ona święciła triumfy. Blanka i jej kawałek - „Solo” to numer jeden 441 notowania Best Listy VOX FM. Jednak w tym tygodniu piosenka zaliczyła solidny spadek. Zaskakuje także duży awans Dawida Podsiadły i utworu „To co masz Ty”. Sprawdź, na którą piosenkę słuchacze VOX FM oddali najwięcej głosów w 442 notowaniu Best Listy.

Słuchacze VOX FM zaskoczyli w najnowszym notowaniu Best Listy. W tym tygodniu Blanka z utworem „Solo” spada z pierwszego miejsca na dwunaste. 442 notowanie Best Listy VOX FM wygrywają zaś Holy Molly & Lizot z piosenką „Sunday Night”. To awans z trzeciej pozycji. Spadek notuje też utwór „W blasku świec”. Najnowszy kawałek duetu Joker & Sequence zajmował drugie miejsce w ubiegłym tygodniu, w tym – siódme. Na jego miejsce wskakuje (z ósmego) Nowator z kawałkiem „Dzień dobry, kocham Cię”. Utwór „All By Myself” - Alok, Ellie Goulding i Sigala awansuje z siódmego na trzecie. Zaskakujący plus w tym tygodniu zaliczył także Dawid Podsiadło z utworem „To co masz Ty”. Piosenka z dziewiętnastej pozycji w ubiegłym tygodniu, w tym zajmuje piątą. Z Best Listy wypadają: „Yummy” – Inna, „Pędzę do Ciebie” – Power Play oraz „Bamboleo” – WRS. W propozycjach pojawiły się m.in.: „Czerwona sukienka” – Red Queen i „Szalona ale to Drill” -Boys & Raf Shafranek. Pełne 442 notowanie Best Listy VOX FM znajdziesz TUTAJ.

ZOBACZ TEŻ: To jedna z najpiękniejszych wokalistek disco polo. Milena z zespołu Szpilki urodziła się w wyjątkowym dniu 

Zębów zazdrości mu nawet Ibisz! Krzysztof Rutkowski w VOX FM