gwiazdy

Blanka nie wystąpi w programie Taniec z gwiazdami! Znamy powód zaskakującej decyzji

2024-07-08 13:12

Już od kilku tygodni trwają wytężone przygotowania do nowej edycji programu Taniec z gwiazdami. A oczekiwania widzów są niemałe. Po poprzednim sezonie, w którym nie brakowało nazwisk z pierwszych stron gazet, oglądający liczą na to i w nowej edycji. W tej miała wystąpić również Blanka. Tak się jednak nie stanie. Dlaczego?

Taniec z gwiazdami: Blanka nie zatańczy

Przy każdej edycji programu Taniec z gwiazdami w sieci powstaje cała giełda nazwisk osób, które potencjalnie mogłyby pojawić się w show. Nie inaczej jest przed jesienną odsłoną formatu. Wiele wskazuje na to, że pojawią się w nim m.in. Majka JeżowskaKarolina GilonJulia Żugaj. Na tym jednak nie koniec. Już od kilku sezonów mówiło się o tym, że o kryształową kulę może powalczyć również Blanka, czyli jedna z najpopularniejszych piosenkarek. Dziewczyna nie tylko wystąpiła na Eurowizji, ale i ma na swoim koncie mnóstwo popularnych piosenek, jak chociażby Cara miaSolo czy Rodeo. Według Faktu rozmowy z Blanką ws. jej udziału w programie Taniec z gwiazdami miały być już na zaawansowanym poziomie. Finalnie jednak piosenkarka musiała się z nich wycofać. Dlaczego?

Blanka szczerze o swojej karierze. "Jest milion bardziej utalentowanych osób"

Taniec z gwiazdami bez Blanki

Udział Blanki w programie Taniec z gwiazdami na pewno zachwyciłby jej fanów. Piosenkarka nie raz pokazała już na scenie, że potrafi się fajnie ruszać, co w show Polsatu mogłoby tylko zaprocentować. Jednak teraz Blanka nie powalczy o kryształową kulę. Według Faktu sama piosenkarka miała być mocno podekscytowana na możliwość udziału w programie Taniec z gwiazdami, a rozmowy miały iść całkiem nieźle. Na drodze do walki o kryształową kulę miała jednak stanąć wytwórnia wokalistki, która chce, by ta skupiła się obecnie przede wszystkim na muzyce i na pracach nad nową płytą. Dlatego na razie udział w tanecznym show musi jeszcze chwilę poczekać. Jednak dzięki temu niebawem otrzymamy pewnie od Blanki nowości muzyczne. Te również mogą zachwycić! "Bejba" nie raz udowodniła już bowiem, że zna się na tworzeniu hitów!