Blanka Stajkow

i

Autor: Screen shot z YouTube Warner Music Poland Blanka Stajkow szczerze o udziale w Top Model

Blanka planowała występ na Eurowizji już od dawna? Ten wywiad nie pozostawia wątpliwości

2023-02-27 10:42

Szerszej publiczności dała się poznać udziałem w Top Model 10. Jej hit "Solo" podbijał listy przebojów, a teraz ta piosenka będzie naszym eurowizyjnym kandydatem. Blanka od wielu lat konsekwentnie dąży do tego, by w mediach było o niej głośno. Czy występ na Eurowizji planowała już od dawna?

Blanka Stajkow - czy ma szansę wygrać Eurowizję?

Czy udział w Top Model 10 był dla niej przepustką do kariery muzycznej? Blanka Stajkow to obecnie jedna z najpopularniejszych wokalistek w Polsce i nie tylko, a jej numer "Solo" długo był na szczycie Best Listy VOX FM. Jak sama przyznaje, pierwszą piosenkę napisała w wieku 13 lat i od tamtego momentu wiedziała, że chce to robić w życiu. Skąd w takim razie znalazła się w Top Model, gdzie walczyła o kontrakt z międzynarodową agencją modelek?

To był dla mnie moment trochę dla sprawdzenia siebie. Zawsze chciałam to zrobić! Zrobiłam to bardzo spontanicznie. Moja mama powiedziała mi, że są castingi.

- opowiada Blanka i dodaje, że choć na początku była sceptycznie nastawiona, to jednak postanowiła zaryzykować i wysłać filmik ze zgłoszeniem. Jak sama wyznaje, od tamtej pory skupia się wyłącznie na karierze muzycznej. Czy swój udział w konkursie Eurowizji planowała już od dawna? Czy każdy występ w telewizji był świadomym budowaniem wizerunku i kolejnym krokiem do sukcesu? Posłuchajcie całej rozmowy Blanki z prezenterem VOX FM Pawłem Doncbachem.

CZYTAJ TAKŻE: Czy Janina była PIJANA?! Pierwsza Zmiana chciała badać słuchaczkę ALKOMATEM!

Paweł Doncbach, dziennikarz radia VOX FM od wielu lat prowadzi na antenie rozmowy z wyjątkowymi artystami. W lekkim stylu potrafi wyciągnąć ze swoich gości najbardziej skrywane tajemnice czy wspomnienia. Teraz tych wywiadów możecie posłuchać również w formie podcastu Goście Jest Weekend!

QUIZ: Którym z największych hitów disco polo jesteś?

Pytanie 1 z 7
Na weselu...
'VOX: pączek za poprawną odpowiedź'