Pierwsza Zmiana VOX FM

i

Autor: VOX FM Słuchaczka, którą Pierwsza Zmiana badała alkomentem PRZEZ TELEFON

Czy Janina była PIJANA?! Pierwsza Zmiana chciała badać słuchaczkę ALKOMATEM!

2023-02-27 9:57

Janina pracuje w sklepie z alkoholem, a od dziś każdy monopolowy musi mieć alkomat na stanie... przynajmniej według wkrętki Pierwszej Zmiany. Odebrał jej mąż Waldemar, ale po krótkiej rozmowie dał do telefonu Janinę i... no cóż - alkomat był potrzebny.

Pierwsza Zmiana Budzi Ludzi

Poniedziałkowy poranek może być wyjątkowo trudnym dniem. Szczególnie, gdy występuje po długim weekendzie. Pierwsza Zmiana VOX FM nie boi się wyzwań, nawet tych wyjątkowo trudnych. O wkręcenie Janiny poprosiła jej córka - Magda:

(Proszę) obudzić mamę. Pracuje w monopolowym i od przyszłego tygodnia wchodzi ustawa, że każdego kupującego alkohol trzeba badać alkomatem. Czy jest już na sklepie alkomat i jest to nowa ustawa alkoholowa zatwierdzona przez ministra alkomatów i alkoholi. Obudźcie ja o 7:30

Telefon odebrał jej mąż Waldemar i to właśnie z nim na początku rozmawiali panowie z Pierwszej Zmiany. Po tym jak w końcu oddał słuchawkę Janinie, okazało się, że ona sama może badania alkomatem potrzebować... Jak to się skończyło? Posłuchajcie sami!

CZYTAJ TAKŻE: WPADKA na antenie radia VOX FM! Słuchacz chciał wkręcić żonę, ale ZAPOMNIAŁ o tym

Listen to "Czy Janina była PIJANA? Pierwsza Zmiana chciała badać słuchaczkę alkomatem!" on Spreaker.

Pierwsza Zmiana Budzi Ludzi codziennie przed 7:00 rano. Zgłaszać się można poprzez formularz na stronie: pierwszazmianabudziludzi.voxfm.pl

CZYTAJ TAKŻE: Przejechała całą obwodnicę Krosna LEWYM PASEM! Jak zareagowała na "telefon z policji"?

Te kawałki rozgrzeją Cię w szare, jesienne dni! Nowości disco polo 2022 lista gorących numerów