piękność!

Blanka zaszalała ze stylizacją na ściance. Postawiła na modny jeans. Co za ciało!

2024-05-16 14:52

Blanka ma przed sobą pracowity czas. Artystka będzie jedną z gwiazd na Polsat SuperHit Festiwalu 2024, który odbywa się w dniach 24-25 maja. W związku z tym Blanki nie zabrakło na specjalnej konferencji prasowej poświęconej wydarzeniu. 24-latka postawiła na jeansową stylizację i odsłoniła swoje ciało!

Polsat Hit Festiwal 2024 zbliża się wielkimi krokami. Już niebawem na scenie w Operze Leśnej pojawi się wiele gwiazd, które uświetnią wydarzenie swoimi występami i oczywiście piosenkami. Przed milionową publicznością wystąpi między innymi Doda, Smolasty, Skolim, a także Blanka. Słynna "Bejba" wystąpi drugiego dnia festiwalu, czyli w sobotę 25 maja podczas koncertu platynowego. W związku z tym tydzień przed imprezą odbyła się w Warszawie konferencja prasowa na której pojawili się celebryci i media. Roxie Węgiel brylowała na ściance w bieli, Doda postawiła na długie kozaki, gorset i krótki top z napisem "Erotica", a Blanka na jeansową stylizację.

ZOBACZ TAKŻE: Zanim stał się popularny, miał całkiem inny styl. Tak lata temu wyglądał Skolim

BLANKA | ROZTAŃCZONY PGE NARODOWY 2023

Blanka pokazała płaski brzuch na ściance Polsatu

Blanka marzyła o występie w Operze Leśnej i niebawem jej marzenie się spełni. Co ciekawe, na tę specjalną okazję przygotowała dla swoich fanów coś specjalnego. Okazuje się, że będzie to jej słynne, eurowizyjne "Solo" ale w innej wersji. Na specjalnej konferencji Polsatu, Blanka zaprezentowała się na ściance w niecodziennej stylizacji i odsłoniła brzuch. Gwiazda wybrała jeansowe spodnie z dziurami, wysadzane małymi diamencikami, błyszczący biustonosz również wysadzany błyskotkami i lśniące rękawiczki, wysadzane takimi samymi kamieniami. Trzeba przyznać, że Blanka błyszczała na ściance, niczym prawdziwa gwiazda! Ciekawe jakim strojem zaskoczy nas w Sopocie!

Zdjęcia stylizacji Blanki ze ścianki znajdziecie w naszej galerii. Od artystki ciężko oderwać wzrok!