KIEDYŚ I DZIŚ

Zanim stał się popularny, miał całkiem inny styl. Tak lata temu wyglądał Skolim

2024-05-15 14:10

W ekspresowym tempie podbił branżę disco polo, a dziś nawet współpracuje z Polsatem. Skolim, bo właśnie o nim mowa, wyróżnia się własnym stylem i ruchami na scenie, które są jego znakiem rozpoznawczym. Kilka lat temu artysta ubierał się inaczej i miał nawet nieco inną fryzurę! Zobaczcie w naszej galerii jak wyglądał kiedyś.

Pod artystycznym pseudonimem Skolim, kryje się tak naprawdę 28-letni Konrad Skolimowski. Artysta mimo młodego wieku osiągnął naprawdę wiele i stał się jednym z najpopularniejszych artystów w branży. Na jego przykładzie widać dokładnie, że warto walczyć o swoje marzenia i nigdy nie wolno przestać się poddawać. Był w Disco Star, ale go skrytykowali i odrzucili. Mimo to dalej robił to co kocha i dziś zdobywa o wiele większe wyświetlenia swoich piosenek, niż artyści którzy zasiadali wówczas w jury. Skolim wydaje hit za hitem, gromadzi w mgnieniu oka miliony i ma rzeszę wiernych i oddanych fanów. Panie wzdychają na jego widok, panowie inspirują się jego sportową sylwetką, a dzieci i młodzież ma go za prawdziwego idola! Zanim jednak Skolim stał się popularny miał całkiem inny styl i inaczej czesał swoje włosy.

Cleo i Skolim - Dziewczyno Piękna

Skolim kiedyś i dziś

Jak każdy mężczyzna, Skolim na przestrzeni lat zmężniał i zbudował sobie nienaganną sylwetkę. Na widok jego umięśnionego ciała paniom mocniej bije serce, a panowie zazdroszczą i sami pędzą na siłownię, by wyglądać jak król latino. Zanim jednak Skolim wydał hit "Wyglądasz idealnie" i zdobył rzeszę fanów, wyglądał całkiem inaczej. Artysta nosił inną fryzurę, a jego styl zdecydowanie różnił się od tego dzisiejszego. Jego zdjęcia sprzed lat znajdziecie w naszej galerii.

ZOBACZ TAKŻE: Rozpoznaj piosenkę Skolima po kadrze z teledysku i sprawdź czy jesteś mistrzem! QUIZ