Bogdan Borowski

i

Autor: YouTube.com/ Official BOGDAN BOROWSKI

Bogdan Borowski - „Dziś wiem”. Fani „starego Milano" zachwyceni nowością!

2021-03-10 10:53

Fanom klasycznego disco polo tego wokalisty nie trzeba przestawiać. Bogdan Borowski przez lata był twarzą zespołu Milano. Jedną z najpopularniejszych piosenek zespołu pod tytułem „Bara, bara”, kojarzy każdy kto dorastał w latach 90. Bogdan Borowski kilka late temu rozstał się z zespołem i działa solowo. Właśnie wydal utwór pod tytułem „Dziś wiem”.

Po rozstaniu z zespołem Milano, Bogdan Borowski, postanowił wrodzić do koncertowania. Jego solowe kawałki doceniają fani klasycznego brzmienia disco polo. Wokalista właśnie wydał utwór pod tytułem „Dziś wiem”. Piosenkę można było usłyszeć jeszcze przed premierą w VOX FM. Teraz kawałek trafił do sieci. Internauci doceniają niepowtarzalny klimat, za który pokochali polską muzykę taneczną lat 90.

- Moje Milano, Brawo Panie Bogdanie super piosenka.

- Panie Bogdanie niech nie daje Pan czekać tyle fanom na nowości! Ma Pan głos który jest rozpoznawalny w całej branży disco polo. Całym sercem czekam na hity pokroju Jasnowłosa czy Bara Bara! ♥️

- Jak zamykam oczy to przypomina mi się dzieciństwo - komentują internauci.

Jeśli przegapiliście premierę w VOX FM, sprawdźcie na voxfm.pl. Bogdan Borowski i jego nowość pod tytułem "Dziś wiem" poniżej.