Boys w nowej wersji hitu „Wolność”. Marcin Miller znów zachwycił fanów

i

Autor: YouTube.com/ MarcinMillerBOYS Boys w nowej wersji hitu „Wolność”. Marcin Miller znów zachwycił fanów

Boys w nowej wersji hitu „Wolność”. Marcin Miller znów zachwycił fanów

2022-01-08 19:25

„Wolność” to jeden z największych hitów disco polo wykonywanych przez legendarny już zespół Boys. Kawałek z lat 90 – tych doczekał się wielu coverów. Najnowszy, w stylu euro dance właśnie trafił do fanów Marcina Millera.

Myślisz: „Wolność” lub też „Niech żyje wolność” - mówisz: Boys. Ta piosenka to dla wielu fanów disco polo klasyk Boysów stawiany na równi z „Jesteś szalona”. Utwór, który Marcin Miller wykonuje od kilkudziesięciu lat wciąż jest jednym z najchętniej słuchanych przez miłośników grupy. Piosenka doczekała się wielu coverów. Jednym z najbardziej charakterystycznych jest ten z programu Pierwsza Zmiana Show VOX FM. Kawałek z alternatywnym tekstem w wykonaniu z Porannymi Wyjcami zrobił furorę w sieci (ZOBACZ TUTAJ). Teraz Marcin Miller zrobił swoim fanom noworoczny prezent. „Wolność” w wersji euro dance trafiła do sieci i zachwyca internautów.

ZOBACZ TEŻ: Czy Marcin Miller (Boys) „ogarnie” Tik Toka? Zobacz nowy odcinek Pierwsza Zmiana Show [WIDEO]

- Świetny kawałek w rytmach, które ja osobiście uwielbiam. Przypominają mi moje lata młodości i wieczny przebój - "Wolność". Stara wersja była super, jednak nowa oprawa muzyczna zrobiła swoje. Teraz ten utworek jest zajefajny.

- Euro DISCO WOOOWWWWWWWW, BOYS NAJLEPSZA WERSJA.

- Najlepszy Remix - komentują internauci.

QUIZ. Największe hity disco polo! Zna je każdy! Dokończysz refren?

Pytanie 1 z 10
Boys – „Szalona”. W refrenie Marcin Miller śpiewa tak: „Jesteś szalona mówię ci, zawsze nią byłaś...”
Marcin_Miller_BELLA_CIAO