Britney Spears i Backstreet Boys w jednej piosence. To spełnienie marzeń każdego milenialsa!

Britney Spears Backstreet Boys
Autor: NORTHFOTO/REPORTER & action press/Reporter

W latach dziewięćdziesiątych i na początku dwutysięcznych nie mieli sobie równych. Britney Spears i Backstreet Boys królowali na listach przebojów, a miliony nastolatków na całym świecie miały pokryte ściany właśnie ich plakatami. Już niebawem wszyscy fani księżniczki popu i legendarnego boysbandu będą mieli powód do radości. Premiera wspólnej piosenki artystów zbliża się wielkimi krokami.

Britney Spears i Backstreet Boys w jednej piosence - to marzenie wszystkich dzieciaków dorastających w latach dziewięćdziesiątych wkrótce się spełni. Już niedługo, bo 4 grudnia, księżniczka popu zaprezentuje reedycję wydanego w 2016 roku albumu Glory, z którego pochodzą takie single jak Make Me i Slumber Party. Wydawnictwo ukaże się w wersji dwupłytowego winyla. Fani Britney Spears mogą liczyć nie tylko na nową oprawę graficzną, ale również na dwie niepublikowane wcześniej kompozycje. To Swimming In The Stars i Matches. W tej drugiej, poza amerykańską wokalistką, usłyszymy również członków legendarnego boysbandu Backstreet Boys.

Britney Spears i Backstreet Boys byli największymi idolami muzyki pop schyłku XX wieku. Każdy z ich singli stawał się międzynarodowym hitem. Podczas gdy gwiazda wokalistki świeciła coraz jaśniej, boysband nieco tracił na popularności. Wierni fani Backstreet Boys nie mogą jednak narzekać. Grupa wciąż wydaje nowe albumy, koncertuje, a w 2019 roku po raz kolejny odwiedziła Polskę. Teraz ukaże się efekt ich współpracy z Britney.

Britney Spears i Backstreet Boys - piosenka

O tym, że Matches to efekt współpracy księżniczki popu i popularnego boysbandu mówiono już od jakiegoś czasu. Plotki znalazły swoje potwierdzenie za sprawą zdjęcia, które do sieci wrzucił jeden z pracowników sklepu muzycznego, do którego dotarło nowe wydawnictwo Britney Spears. Na tylnej okładce rzeczywiście znajduje się informacja, że na płycie gościnnie pojawili się Backstreet Boys. Utwór Matches powinien być dostępny do odsłuchu 4 grudnia.