telewizja

Był gwiazdą TVN. Dziś Andrzej Sołtysik jest zupełnie, gdzie indziej. Niektórzy będą zaskoczeni

2024-07-01 22:39

Andrzej Sołtysik to jeden z najpopularniejszych prezenterów telewizyjnych. Prowadzącego przez wiele lat można było oglądać na antenie TVN, gdzie prowadził takie programy, jak Big brother, Dzień dobry TVN czy Jak łyse konie. Obecnie Andrzej Sołtysik jest jednak w zupełnie innym miejscu. Ostatnio dostał nowy program.

Andrzej Sołtysik w TVN

Trudno o bardziej popularnego prezentera telewizyjnego, niż Andrzej Sołtysik. Prowadzący przez wiele lat bawił widzów TVN w różnego rodzaju audycjach. Niewątpliwie ogromną rozpoznawalność przyniósł mu program Big brother. Ten na początku lat 2000. współprowadził wraz z Martyną Wojciechowską. Potem w życiu prezentera przyszły nowe wyzwania. Został gospodarzem formatu Jak łyse konie. Prowadził również program Dzień dobry TVN, czyli jeden z najpopularniejszych programów śniadaniowych. Z czasem jednak jego drogi z TVN się rozeszły. Stacja pożegnała się z nim, usuwając z jednocześnie z Dzień dobry TVN Małgorzatę Rozenek-Majdan, Małgorzatę Ohme oraz Agnieszkę Woźniak-Starak. Okazuje się jednak, że Andrzej Sołtysik nie musiał się szczególnie długo smucić. Znalazł już bowiem swoje nowe miejsce.

JAK NIE REMONTOWAĆ MIESZKAŃ | Pawelec Robi Robotę

Andrzej Sołtysik w TVP3

Wiadomość o tym, że Andrzej Sołtysik opuszcza ekipę Dzień dobry TVN dla wielu osób była niemałym zaskoczeniem. Prezenter prowadził ten format przez wiele lat. Okazuje się jednak, że odnalazł się już w zupełnie nowym miejscu. Obecnie Andrzej Sołtysik występuje bowiem na antenie TVP3 w programie Dobrego dnia, który najczęściej prowadzi wraz z Dagmarą Kowalską. W porannym programie poruszane są różnego rodzaju zagadnienia poradnicze i tematy społeczne. To jednak nie koniec zmian w życiu dawnego prezentera TVN. Niedawno Andrzej Sołtysik dostał też nowy program filmowy w TVP3 Warszawa. W formacie "Filmowe spotkania" rozmawia ze znanymi reżyserami, aktorami, scenarzystami i operatorami filmowymi. Czym jeszcze nas zaskoczy?

Listen to "Pieśń o Rolandzie. Streszczenie, bohaterowie, problematyka" on Spreaker.