Była gwiazdą W11 i widzowie ją uwielbiali. Jak wygląda dziś Joanna Czechowska?

i

Autor: AKPA Była gwiazdą W11 i widzowie ją uwielbiali. Jak wygląda dziś Joanna Czechowska?

telewizja

Była gwiazda W11 mocno się zmieniła. Jak wygląda dziś Joanna Czechowska?

2024-02-25 10:56

Serial W11 - Wydział śledczy przed laty oglądały miliony widzów. Aktorzy, którzy w nim występowali zyskali ogromną rozpoznawalność i niejednokrotnie byli zaczepiani na ulicy. To m.in. Anna Potaczek, Maciej Dębosz czy Sebastian Wątroba. W produkcji występowała też Joanna Czechowska. Jak wygląda obecnie?

Jak wygląda dziś Joanna Czechowska z W11? Co się z nią dzieje?

Serial W11 - Wydział śledczy bez wątpienia przejdzie do historii jako jedna z najpopularniejszych polskich produkcji. Ta była na ekranach telewizorów aż przez 10 lat i ciągle cieszyła się niemałą oglądalnością. Polacy z zapartym tchem śledzili losy policjantów, którzy grali w serialu i rozwiązywali z nimi różne kryminalne zagadki. To właśnie w W11 poznaliśmy bohaterów, takich jak Anna Potaczek, Maciej Dębosz, Sebastian Wątroba czy Joanna Czechowska. Ostatnio prezentowaliśmy Wam obecnym wygląd Sebastiana Wątroby. Policjant, który grał w serialu dość mocno się zmienił i wiele osób mogłoby go dziś nie poznać na ulicy. A jak wygląda obecnie jego serialowa partnerka, Joanna Czechowska? Okazuje się, że ona też się dość wyraźnie zmieniła.

SKOLIM | ROZTAŃCZONY PGE NARODOWY 2023

Joanna Czechowska z W11 dziś

Sebastian Wątroba i Joanna Czechowska w W11 tworzyli dość charakterystyczną parę. Oboje charakteryzowali się wobec "podejrzanych" dużą surowością. Tę mogliśmy na ekranie oglądać przez wiele lat. Potem serial zniknął z anteny, a niektórzy z policjantów zniknęli z przestrzeni publicznej. Do tego grona zalicza się Joanna Czechowska, której raczej trudno poszukiwać na ekranach telewizorów. Kobieta dość aktywnie udziela się jednak w sieci. Na jej profilu na Instagramie możemy znaleźć zdjęcia, które pokazują, jak Joanna Czechowska z W11 wygląda dziś. I trzeba przyznać, że wciąż zachwyca swoją urodą. Ba, w komentarzach nie brakuje opinii, z których wynika, że wygląda jeszcze lepiej niż przed laty. Czy faktycznie tak mocno się zmieniła? Zobaczcie zdjęcie poniżej i oceńcie sami.

Listen on Spreaker.