Byli Piękni i Młodzi będą Pobożni i Cnotliwi. Dawid Narożny planuje nowy projekt?

i

Autor: Instagram.com/dawidnarozny, Instagram.com/jas.kapela Byli Piękni i Młodzi będą Pobożni i Cnotliwi. Dawid Narożny planuje nowy projekt?

Byli Piękni i Młodzi będą Pobożni i Cnotliwi. Dawid Narożny planuje nowy projekt?

2022-01-17 10:33

Dawid Narożny to jeden z najbardziej rozpoznawalnych wokalistów disco polo. Współtworzył oraz przez lata występował w zespole Piękni i Młodzi. Od dwóch lat spełnia się solowo, ale chyba przestało mu to wytaczać. Do sieci trafiła zapowiedź nowego projektu - Pobożni i Cnotliwi. Partnerem Dawida Narożnego ma być Jaś Kapela.

Dawid Narożny to jedyny wokalista disco polo, który wystąpi w gali Prime Show MMA. Nowa federacja organizująca celebrytom walki w klatce do oktagonu zaprosiła także Jasi Kapelę. Lewicowy publicysta, aktywista i poeta nie skrzyżuje rękawic z Dawidem Narożnym a z prawicowym dziennikarzem - Ziemowitem Kossakowskim. Przeciwnikiem Dawida Narożnego będzie zaś youtuber i streamer Adrian Medusa Salamon. Jednak wszystko wskazuje na to, że dziennikarz i publicysta polubili się na tyle, że zamierzają stworzyć zespół.

„Zakładamy kapelę. Pobożni i Cnotliwi” - napisał Jaś Kapela na swoim Instagramie. Post automatycznie udostępnił Dawid Narożny.

ZOBACZ TEŻ: Dawid Narożny – kim jest? Wiek, żona, dzieci, Instagram, Piękni i Młodzi

Byli Piękni i Młodzi będą Pobożni i Cnotliwi. Dawid Narożny planuje nowy projekt?

i

Autor: Instagram.com/dawidnarozny

QUIZ. Największe hity disco polo! Zna je każdy! Dokończysz refren?

Pytanie 1 z 10
Boys – „Szalona”. W refrenie Marcin Miller śpiewa tak: „Jesteś szalona mówię ci, zawsze nią byłaś...”
Piękni i Młodzi KOŁYSANKA