Dawid Narożny – kim jest? Wiek, żona, dzieci, Instagram, Piękni i Młodzi

i

Autor: Instagram.com/dawidnarozny Dawid Narożny – kim jest? Wiek, żona, dzieci, Instagram, Piękni i Młodzi

Dawid Narożny – kim jest? Wiek, żona, dzieci, Instagram, Piękni i Młodzi

2022-01-11 18:44

Dawid Narożny to jeden z najpopularniejszych wykonawców disco polo. Współtwórca zespołu Piękni i Młodzi. Były mąż Magdaleny Narożnej i zawodnik pierwszej w historii gali Prime Show MMA. Dawid Narożny – kim jest? Poniżej wiek, żona, dzieci, Instagram i wszystko, co chcesz wiedzieć o wokaliście disco polo.

Dawid Narożny to jedna z najpopularniejszych postaci sceny disco polo. Miłośnicy muzyki tanecznej poznali go jako wokalistę zespołu Piękni i Młodzi. Jednak w zespole doszło do rozłamu i od 2020 roku Dawid występuje solo.

Kim jest Dawid Narożny? Wiek, żona, dzieci

Dawid Narożny urodził się 12 października 1989 roku. W 2022 roku skończy 33 lata, aktualnie ma 32 lata. Skoro zabraliśmy się za matematyczne wyliczenia, to trzeba wspomnieć o dwóch kobietach i dwojgu dzieci. Dawid Narożny stawał na ślubnym kobiercu dwa razy. Pierwszą żoną Dawida jest Magdalena Narożna, z którą ma córkę Gabrielę. Dawid i Magda uchodzili za parę idealną. Razem śpiewali w zespole (Piękni i Młodzi), publikowali zdjęcia w social mediach, pokazywali szczęście. Dlatego fanów zdziwiła informacja o rozwodzie, do którego doszło w 2019 roku. Para zapewniała, że sprawy prywatne nie przełożą się na zawodowe, ale tak się nie stało (o czym piszemy poniżej). W międzyczasie Dawid Narożny znalazł sobie nową partnerkę — Joannę. W 2020 roku Dawid i Joanna zostali rodzicami. Ich syn - Marcel -  urodził się w listopadzie. W 2021 roku Dawid Narożny kolejny raz się ożenił. Razem z Joanną układa sobie życie, ale nie zapomina o Magdzie i co jakiś czas wbija medialną szpilę byłej żonie.

ZOBACZ TEŻ: Magda Narożna – kim jest? [WIEK, WZROST, MĄŻ, CÓRKA, WYKSZTAŁCENIE]

Dawid Narożny. Piękni i Młodzi oraz kariera solowa

W 2012 roku Dawid Narożny razem z ówczesną żoną Magdaleną Narożną oraz Danielem Wilczewskim założyli zespół disco polo - Piękni i Młodzi. Na początku występowali głównie na weselach. Wszystko zmieniło się po publikacji na YouTube piosenki pod tytułem „Niewiara”. Wtedy ich kariera nabrała rozpędu. W 2014 roku  Piękni i Młodzi wystąpili w muzycznym talent show - Must Be The Music. Pierwszy raz w historii programu grupa disco polo dotarła aż do finału. To zapewniło im jeszcze większy rozgłos. Do najbardziej znanych utworów Pięknych i Młodych trzeba zaliczyć „Ona jest taka cudowna" czy  „Tak już bez ciebie". Piękni i Młodzi mimo kryzysu w związku Narożnych, występowali razem.  Jednak po sylwestrze 2019/2020 doszło do awantury - Dawid Narożny został wyrzucony z zespołu. Wokalista rozpoczął solową karierę. Jego debiutancki singiel „Nosiłem kwiaty Ci" ma ponad 4 miliony wyświetleń na YouTube. Wokalista ma na koncie także duet z Endrju „Zrobię z Ciebie Pannę Młodą" i Motive - „Jedyna".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD QUIZEM

QUIZ. Sławne WPADKI polskich gwiazd! To przeszło do historii telewizji. Pamiętasz je?

Pytanie 1 z 9
Komu podczas rozdania Wiktorów bluzka zsunęła się z biustu, odsłaniając plastry, które miały ją utrzymać na miejscu?

Dawid Narożny. Instagram

Dawid Narożny prowadzi aktywne życie w social mediach. Wokalista ma dwa konta na Instagramie pod nazwą @dawidnarozny oraz @dawidnaroznyofficial. Na obu profilach znajdziemy zdjęcia dotyczące koncertów, nagrywanych piosenek oraz teledysków i innych zawodowych projektów. Nie brakuje także zdjęć z życia prywatnego. Dawid Narożny chętnie pokazuje fotki rodziny.

Dawid Narożny. Prime Show MMA

Dawid Narożny wystąpi w pierwszej w historii gali Prime Show MMA. Stoczy pojedynek w klatce z Adrianem Salamonem znanym jako Medusa. Popularny youtuber ma już za sobą walki w Fame MMA. Ale dla Dawida Narożnego skrzyżowanie rękawic nie będzie nowością. Wokalista disco polo trenuje na ringu od lat. Dawid Narożny kontra Adrian Medusa Salamon - kto wygra? Przekonamy się podczas gali Prime Show MMA 19 lutego 2022 roku.

Piękni i Młodzi TI AMO