Camasutra - „Będzie naj”przedpremierowo tylko  w VOX FM! Kiedy?

i

Autor: Instagram.com/camasutramusic Camasutra - „Będzie naj”przedpremierowo tylko w VOX FM! Kiedy?

Camasutra - „Będzie naj”przedpremierowo tylko w VOX FM! Kiedy?

2021-11-08 11:16

Na nową piosenkę od Camasutry fani czekają od dawna. Ale Małgorzata Główka z zespołem przygotowała gorący kawałek na zimna jesień. Utwór pod tytułem „Będzie naj” niebawem trafi do sieci, wcześniej będzie można go posłuchać tylko w VOX FM!

Ostatnia nowość od zespołu Camasutra można było zobaczyć w czerwcu. Małgorzata Główka zaśpiewała w duecie z Patrykiem Pegzą i zespołem After Party w utworze „Kochanie powrotów nie ma”. Ostatnim solowym utworem było „Śpij ze mną” wydane w maju. Ci, którzy nie mogą doczekać się już kolejnego kawałka będą zadowoleni. Do sieci trafiły zdjęcia z planu teledysku do najnowszej piosenki pod tytułem „Będzie naj”. Piosenka opowiada o miłości, a klip kręcono w nocnym klubie. Zanim będzie można zobaczyć efekty pracy na wideo, utworu będzie można posłuchać w radiu. Camasutra - „Będzie naj”przedpremierowo tylko w VOX FM, we wtorek 9 listopada o 20:25.

ZOBACZ TEZ: Pierwsza Zmiana Show VOX FM. Kto będzie gościem w piątek, 12 listopada?

Defis w Pierwsza Zmiana Show

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Jestem w trakcie życiowej rewolucji. Mój ukochany się oświadczył! Jednak zanim weźmiemy ślub, chcę uporządkować sprawy i rozliczyć się z moją "cudowną" rodzinką, która bardzo mnie skrzywdziła. Kim jestem?