Tylko u nas!

Caroline Derpieński dla VOX FM: "Chciałabym być najpopularniejszą kobietą na świecie"

2024-03-02 13:33

Caroline Derpieński tuż po przylocie do Polski, w towarzystwie swoich ochroniarzy udzieliła nam wywiadu. "Dollarsowa królowa" zdradziła wiele smaczków związanych ze swoimi planami na przyszłość, opowiedziała po co odwiedziła Polskę, co myśli o Krzysztofie Stanowskim oraz ile ostryg potrafi zjeść na raz. Zapraszamy na wideo rozmowę z Caroline Derpieński!

Caroline Derpieński to 22-letnia modelka pochodząca z Białegostoku. Choć przez wiele lat nie była gorącym nazwiskiem w polskich mediach, to w zeszłym roku zrobiło się o niej naprawdę głośno. Caroline jest ulubienicą portali plotkarskich, a jej kontrowersyjne wypowiedzi przyciągają uwagę mediów. Na co dzień mieszka w Miami, gdzie podbija czerwone dywany, pozując w blasku fleszy w drogich kreacjach. Choć mało jest dowodów na to, media okrzyknęły ją “najpopularniejszą Polką w Miami”. Jej partnerem jest 60-letni milioner, Krzysztof Porowski 2. Warto dodać, że Caroline jest niezależną finansowo kobietą i może sobie pozwolić na luksusowe prezenty. Jeździ Rolls-Royce'em.

Caroline pod koniec lutego odwiedziła Polskę, a ekipie VOX FM udało się z nią spotkać i porozmawiać na wiele tematów. Poniżej prezentujemy materiał, dzięki któremu możecie poznać blondwłosą gwiazdę jeszcze bardziej!

CAŁA JA: CAROLINE DERPIENSKI - Zawsze czuję się królową, nawet w piżamie