Caroline Derpieński

i

Autor: VOX FM Caroline Derpieński nagra piosenkę

Celebryci

Caroline Derpieński nagra dolarsową piosenkę w Polsce. Klip powstanie w Miami

2024-03-02 14:50

Polsko-amerykańska modelka i projektantka, Caroline Derpieński, szykuje niespodziankę dla swoich fanów. Mimo mieszanych opinii na temat swojej osoby, postanowiła podjąć się nowego wyzwania artystycznego, nagrywając dolarsową piosenkę. Gwiazda zapowiedziała, że już niedługo wchodzi do studia, aby pokazać swoje wokalne umiejętności - Czy osoba umie śpiewać, czy nie - musi być ta piosenka - powiedziała Derpieński.

Caroline Derpieński szturmem wdarła się do polskiego show-biznesu, a jej działalność od początku wzbudza mieszane uczucia. Znana jest z kontrowersyjnych wypowiedzi na temat polskich gwiazd oraz afer z Sandrą Kubicką, Agatą Rubik, Anetą Glam i Katarzyną Nosowską. A jeżeli chodzi o działalność zawodową, funkcjonuje głównie w branży modowej. Na jej Instagramie możemy zobaczyć wiele zdjęć z wybiegów i sesji zdjęciowych, a ostatnio coraz bardziej aktywna jest jako projektantka. Ma za sobą dwa pokazy i wygląda na to, że będzie dalej rozwijała się w tym kierunku. Ale nie tylko! Właśnie zapowiedziała, że szykuje dla swoich fanów piosenkę. Z tej strony jeszcze nie mieliśmy okazji poznać Caroline. Co to będzie?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Caroline Derpieński ostro o Wieniawie. Nie wróży jej dalszych sukcesów

CAŁA JA: CAROLINE DERPIENSKI - Zawsze czuję się królową, nawet w piżamie

Caroline Derpieński już niedługo wchodzi do studia. Powstanie dolarsowa piosenka

Bez względu jednak na to, jakie emocje wzbudza Caroline Derpieński, nie można zaprzeczyć, że młoda celebrytka potrafi zwracać na siebie uwagę, chociażby swoimi pomysłami na kolejne projekty.

Derpieński doceniając wsparcie swoich fanów, którzy zapewniają jej milionowe wyświetlenia w sieci, postanowiła dostarczyć im nowej rozrywki. W wywiadzie z VOX FM wyznała, że nagra piosenkę. Numer powstanie w Polsce, a klip zostanie zrealizowany w Miami.

Za miesiąc mam jeden taki appointment (spotkanie - przyp. red.) na nagrywki w studio, także dolarsowa piosenka musi być. Kto, jak nie ja. Zawsze, w pewnym momencie każdej gwiazdy przychodzi taki czas - czy osoba umie śpiewać, czy nie - musi być ta piosenka. Także myślę, że też, żeby podziękować moim tiktokowym fanom za te miliony wyświetleń pod każdym filmikiem, za wsparcie, chciałabym wypuścić swoją dolarsową piosenkę. Myślę, że nagramy teledysk w Miami, a piosenkę w Polsce - powiedziała Caroline.

Derpieński zdradziła również, że jest wielką fanką ciężkiego, amerykańskiego rapu, który dodaje jej powera na siłowni, jednak na co dzień woli słuchać muzyki popularnej, a z wszelkimi nowościami stara się być na bieżąco. Na jaką muzyczną odsłonę zdecyduje się Caroline? Tego jeszcze nie wiemy, ale na pewno będzie na bogato.

Źródło: Caroline Derpieński nagra dolarsową piosenkę w Polsce. Klip powstanie w Miami