Caroline Derpienski w Tańcu z Gwiazdami?! Celebrytka ma też dostać własny program

i

Autor: Artur Zawadzki/REPORTER/ East News; AKPA Caroline Derpienski w Tańcu z Gwiazdami?! Celebrytka ma też dostać własny program

Celebryci

Caroline Derpienski w Tańcu z Gwiazdami?! Celebrytka ma też dostać własny program

2023-05-09 22:37

Caroline Derpienski szturmem podbiła świat polskiego show biznesu i niemal z dnia na dzień stała się celebrytką. Pławiąca się w luksusie Polka, która na co dzień mieszka w Miami, zamierza jeszcze sporo namieszać.

W jednym licznych ostatnich wywiadów Caroline Derpienski ujawniła swoje plany na dalszą karierę w Polsce. Dla przypomnienia – pochodząca z Białegostoku modelka wyjechała do USA w wieku 18 lat i tam rozpoczęła swój amerykański sen. Dziś jest żoną 60-letniego miliardera i mieszka w Miami. Do Polski, jak sama twierdzi, wróciła na chwilę, by narobić szumu. To jej się zresztą udało, bo wystarczyło kilka wypowiedzi, by mówili o niej wszyscy.

Jedni krytykują Derpienski za jej toksyczną i oderwaną od rzeczywistości postawę, drudzy nazywają eksperymentem społecznym, a jeszcze inni zarzucają jej łgarstwa i kupienie sobie kariery. Tak czy inaczej – jest o niej głośno i na tym celebrytka nie zamierza poprzestać. Zdradziła bowiem, że wróci jeszcze do Polski, by wystąpić we własnym programie.

CZYTAJ TAKŻE: Caroline Derpieski - jak wyglądała kiedyś? Przeszła ogromną zmianę?

Caroline Derpienski z własnym programem. Kontrowersyjna celebrytka zapowiedziała powrót do ojczyzny

W rozmowie z Jastrząb Post Caroline Derpienski wyznała, że wraca niedługo do Miami, by dalej rozwijać się jako modelka. Jesienią wróci jednak do Polski i wystąpi w programie, którego szczegółów zdradzić na obecną chwilę nie może.

Jeśli chodzi o programy tv, to odwiedzę Polskę po moich działaniach w Miami. Wracam do mojego partnera, pieska, później mam czerwony dywan w Cannes, Formułę 1 w Monako i na jesień odwiedzam Polskę i zobaczycie mnie w fajnym programie telewizyjnym [...]. Póki jeszcze nie dopniemy wszystkich formalności, to nie mogę w 100 proc. zdradzać szczegółów, ale będzie to program o moim luksusowym życiu, moim poczuciu humoru, moim attitude z Miami – wyznała Derpienski w wywiadzie dla Jastrząb Post.

Caroline Derpienski w Tańcu z Gwiazdami? Celebrytka jest zainteresowana udziałem

W tej samej rozmowie Derpienski przyznała, że z chęcią spróbowałaby swoich sił w formatach tanecznych lub wokalnych. Czy dyrektorzy programowi postanowią dać jej szansę? Czas pokaże.

Dzisiaj rozmawialiśmy na temat mojego udziału w bardzo znanym programie telewizyjnym [...]. Ale też jestem otwarta na różne programy taneczne i te związane ze śpiewaniem, tak więc call me.

Rozpoznasz programy rozrywkowe po ich uczestnikach? QUIZ dla prawdziwych koneserów!

Pytanie 1 z 6
Na początek coś prostego - w którym programie wystąpiła Karolina Pisarek?
Karolina Pisarek
VOX: sonda damsko męska