Charytatywna Reprezentacja Polski Disco. Co to za drużyna, kto jest w składzie?

i

Autor: Pstryk Mam To Charytatywna Reprezentacja Polski Disco. Co to za drużyna, kto jest w składzie?

Charytatywna Reprezentacja Polski Disco. Co to za drużyna, kto jest w składzie?

2022-01-23 17:57

Charytatywna Reprezentacja Polski Disco to drużyna piłki nożnej, w której skład wchodzą gwiazdy disco polo. Muzycy udowadniają, że nie tylko na scenie radzą sobie świetnie ale także na boisku. Koncertowo zdobywają bramki a wszystko w szczytnym celu. Reprezentacja Polski Disco powstała by pomagać dzieciom. Kapitanem drużyny jest Kuba Urbański z Playboys. Kto jeszcze wchodzi w skład Charytatywnej Reprezentacji Polski Disco?

Charytatywna Reprezentacja Polski Disco to drużyna piłki nożnej stworzona przez fana disco polo. Norbert uwielbia disco i pomaganie innym. Mimo, że to on stoi za inicjatywą woli pozostać anonimowym, dobrym duchem. W skład drużyny wchodzą gwiazdy sceny disco polo. Niektórzy z członków Charytatywnej Reprezentacji Polski Disco czynnie grają także w ligowych zespołach jak np. Przemek Budka z grupy Eratox czy Karol Zawrotniak z grupy Defis. Na czele reprezentacji stoi Kuba Urbański z Playboys. Hasło piłkarskiej drużyny disco to #gramypomagamy. Ekipa ma już za sobą pierwszy mecz. Reprezentacja stworzyła także własny hymn, ale jeszcze nie odważyła się go udostępnić w sieci. Może przy okazji kolejnych spotkań? - „Czekamy na propozycje gry. Mamy zaplanowane mecze w kwietniu. W Grodzisku Mazowieckim i Rzeszowie. W czerwcu zagramy z oldboys FC Barcelony pod Wrocławiem. Oczywiście wszystko charytatywnie aby pomagać dzieciaczkom” – mówi w rozmowie z voxfm.pl Norbert, pomysłodawca Charytatywnej Reprezentacji Polski Disco. Kto jest w składzie drużyny?

 ZOBACZ TEŻ: Kuba Urbański (Playboys) na czele Charytatywnej Reprezentacji Polski Disco. Co sądzi o kolegach z drużyny?

Charytatywna Reprezentacja Polski Disco. Skład

W skład Charytatywnej Reprezentacji Polski Disco wchodzą gwiazdy disco polo. To drużyna mieszana, której szeregi zasilają także wokalistki. Jak pisaliśmy wyżej kapitanem jest Kuba Urbański z zespołu Playboys. Ponadto piłkarską reprezentację disco tworzą także: Karol Zawrotniak (Defis), Piotr Miły Pan Kołaczyński, Przemek Budka (Eratox), Piotr Koczocik (Joker), Kamil Kossakowski (DiscoBoys), Daniel Wilczewski (Piękni i Młodzi), Krystian Pudzianowski (Pudzian Band), Wojtek Sarwa (Menelaos), Andrzej Marcysiak (Andre), Radek Liszewski (Weekend), Aleksandra Lipińska (Chilli), Artur Suchocicki (Power Boy), Sylwester Gazda (Power Play), a także muzycy z zespołów Melo, Maczo, Solaris i Talisman. Trenerami Charytatywnej Reprezentacji Polski Disco są Marcin Sasal oraz Jakub Popiński.

Artyści jednego hitu. Te piosenki znają wszyscy! Pamiętasz kto je śpiewał? [QUIZ]

Pytanie 1 z 8
Na początek coś łatwego. "Asereje" to przebój wylansowany przez zespół, który w nazwie ma popularny sos. Jaki?
Wesele marzeń 2022 –spot