Pierwsza Zmiana

i

Autor: VOX FM Pierwsza Zmiana w studiu VOX FM

Chciał wkręcić żonę, ale ZAPOMNIAŁ o tym! WPADKA na antenie radia VOX FM

2023-02-20 11:26

W tym budzeniu poszło źle wszystko, co tylko mogło! Do Pierwszej Zmiany VOX FM zgłosił się słuchacz ze sprytnym planem wkręcenia swojej żony... Jednak sam zapomniał o tym, że to zrobił i sam się nieźle wkręcił. Musicie tego posłuchać!

"Chciałem wkręcić żonę, a sam się wkręciłem"

Codziennie o świcie dzwonią i wkręcają słuchaczy. Pierwsza Zmiana Budzi Ludzi to stały cykl, w którym słuchacze zgłaszają osobę do budzenia. Później pałeczkę przejmują Norbert, Konrad i Pawelec, którzy wcześnie rano swoim niecodziennym telefonem poprawiają komuś humor na cały dzień. Tym razem do zabawy zgłosił się Mariusz z prośbą o wkręcenie swojej żony Agnieszki. W swoim zgłoszeniu napisał:

Proszę obudzić moją żonę Agnieszkę o godzinie 6:00 i powiedzieć jej że dziś jest zakaz wyprowadzania psów. Ona prawie codziennie rano wyprowadza naszego pieska "Cookie" i myślę że należy się jej niespodzianka. Pozdrawiam

CZYTAJ TAKŻE: Jakim rodzajem węgla jesteś? Odpowiedz na kilka prostych pytań i przekonaj się czy grzejesz ludzi

Listen to "Wkręcił się sam!" on Spreaker.

Jednak panowie lekko zmodyfikowali tę wkrętkę i próbowali zaprosić Agnieszkę razem z psem na... szkolenie wojskowe. To budzenie dosłownie w sekundę stanęło na ostrzu noża. Zresztą posłuchajcie sami!

CZYTAJ TAKŻE: Kamil Kossakowski spełnił kolejne marzenie! Wokalista DiscoBoys zbiera gratulacje od fanów

Pierwsza Zmiana Budzi Ludzi codziennie przed 7:00 rano. Zgłaszać się można poprzez formularz na stronie: pierwszazmianabudziludzi.voxfm.pl

Pierwsza Zmiana Budzi Ludzi! Wygraj Prezent Marzeń!

i

Autor: Katarzyna Morawska-Tutkaj

Te kawałki rozgrzeją Cię w szare, jesienne dni! Nowości disco polo 2022 lista gorących numerów

Budzenie, w którym wszystko poszło nie tak jak powinno! Pierwsza Zmiana Budzi Ludzi w VOX FM