Kamil Kossakowski

i

Autor: screen z Instagram/@kamil_kossakowski Kamil Kossakowski, wokalista DiscoBoys na Roztańczonym PGE Narodowym

Kamil Kossakowski spełnił kolejne marzenie! Wokalista DiscoBoys zbiera gratulacje od fanów

2022-10-03 14:31

To jeden z najpopularniejszych artystów młodego pokolenia disco polo. Kamil Kossakowski przyciąga tłumy fanów, a szczególnie fanek nie tylko na koncertach, ale również w sieci. Tym razem pochwalił się na Instagramie, że udało mu się spełnić kolejne marzenie. Od razu posypały się gratulacje!

Kamil Kossakowski podbija największą scenę w Polsce

To wydarzenie co roku przechodzi do historii! Roztańczony PGE Narodowy jak zwykle przyciągnął pod scenę fanów muzyki tanecznej, spragnionych występów największych gwiazd disco polo, a w tym roku również pop i rap. Wśród artystów nie zabrakło Zenka Martyniuka z zespołem Akcent, Pięknych i Młodych czy MiłegoPana z Defisem i Bogdanem Borowskim. Ale obok legend gatunku stanęła również reprezentacja młodego pokolenia, wśród nich zespół DiscoBoys. Jak się okazuje, dla Kamila Kossakowskiego było to szczególne wydarzenie!

CZYTAJ TAKŻE: "Ja jestem talerzem, a publiczność jest ryżem" Jorrgus o tym jak radzi sobie z tremą na występach przed dużą publicznością

VOX FM – Jazda do roboty 2022

Kolejnem Marzenie spełnione ❤️ koncerty na @roztanczony_pgenarodowy ❤️ dziękuje wam za wsparcie ❤️?

- napisał pod udostępnionym na Instagramie zdjęciem. Odpowiadając na pytania fanów o kolejne cele i plany zdradził, że marzy o trasie po Stanach Zjednoczonych.

CZYTAJ TAKŻE: "Trawa mnie relaksuje" zaskakujące wyznanie Radka Liszewskiego! Czego jeszcze nie wiecie o liderze zespołu Weekend?

Nowości disco polo lato 2022! Najgorętsze premiery tegorocznych wakacji